Re: Nowy moderator Diduur1991 lepszy niż CarpeDiem :)


Postprzez biszkopt » 6 lip 2025, o 22:23

Głosuj na Diduur1991 !!!
Chciałbym zgłosić kandydaturę Diduur1991 na stanowisko moderatora, ponieważ zależy mu na budowaniu pozytywnej, przyjaznej i bezpiecznej atmosfery w naszej społeczności.
Oddaje samiczki eventowe za półdarmo ;), alolany za symboliczną kwotę. Czego chcieć więcej ?
Czekamy na wsze głosy :)

biszkopt  

 
Posty: 7
Dołączył(a): 29 cze 2022, o 14:33



Postprzez marta0201 » 7 lip 2025, o 20:07

Te jagodowe czwartki będą z postulatów? :D :D :D

marta0201  

 
Posty: 45
Dołączył(a): 24 lis 2016, o 20:53



Postprzez swatpol » 22 lip 2025, o 16:04

Popieram

swatpol  

 
Posty: 11
Dołączył(a): 1 gru 2021, o 00:38



Postprzez goku24 » 28 lip 2025, o 13:28

Podpisuję się pod tym

goku24  

 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 lip 2025, o 19:40



Postprzez sojer2008 » 7 maja 2026, o 06:17

Uważam że to super pomysł!

sojer2008  

 
Posty: 21
Dołączył(a): 3 cze 2024, o 23:32



Postprzez freepkm » 22 maja 2026, o 05:53

Najlepszy moderator to nie ten którego wszyscy lubią xd

freepkm  

Avatar użytkownika
 
Posty: 103
Dołączył(a): 18 lut 2015, o 18:55



Powrót do Propozycje do gry