Zmiana limitu yenów i przelicznika na zielone jagody


Postprzez damino44 » 28 lut 2025, o 14:52

Cześć zwracam się z propozcją zmiany limitu na zielone jagody na stary 1 jagoda= 1punkt pa
uważam że limit nie zdaje egzaminu większość starych pokemaniaków klika na regionie Alola gdzie koszt wyprawy wynosi 10 pa za jedno kliknięcie przy 2000 pa pójdzie się tylko 200 razy nie zawsze jest to pokemon a łapanie pokemonów na aloli za dnia też nie jest łatwym zadaniem uważam że zmiana na stary przelicznik zielonych pomogłoby nazbierać sobie pa i umili rozgrywkę.

DRUGA KWESTIA BRAK LIMITÓW YENÓW
Uważam że limit nie przekłada się w żaden sposób na rozgrywkę a utrudnia często gracze zapominają o limicie i tracą miliony yenów przez brak świadomości limitu a limit jest absurdem i w żaden sposób nie ma wpływu na siłę pokemona czy gracza tak jak to ma w przypadku jagód specjalnych uważam że wielu graczy tak niewielkie zmiany ucieszą .

Pozdrawiam i zapraszam do wypowiedzi pokemaniaków.

damino44  

 
Posty: 8
Dołączył(a): 24 mar 2021, o 10:11



Postprzez diduur1991 » 28 lut 2025, o 15:12

Popieram pomysły

diduur1991  

 
Posty: 12
Dołączył(a): 13 lip 2019, o 17:40



Postprzez carpediem » 28 lut 2025, o 15:43

Niestety nie zgadzam się...
Przelicznik przecież po coś istnieje. Oczywiście... Wygodniej dostać 500 Punktów Akcji zamiast 100 przy maksymalnym przeliczniku 5:1, ale gra chyba polega na rozwijaniu własnego konta i też nie powinno być zbyt łatwo i wygodnie. Każdy może uważać inaczej, ale dzielę się własną opinią i uważam, że gra byłaby nudna, gdyby wszystko było dostępne na wyciągnięcie ręki. Trochę się pomęczyć i większa satysfakcja z tego, że coś się osiągnęło. To samo tyczy się karmienia poków, robienia salek/komnat lub alej sław.
Argumentowanie zniesienia limitu koszem wypraw w Aloli jest śmieszne. Nie pasuje to wybierz inny region, gdzie masz 5 pkt za wizytę. Od początku była informacja, że Alola będzie stanowiła wyzwanie, dlatego są trudniejsze salki oraz komnaty. Również koszt wizyty w danej lokacji jest większy. Każdy kto udaje się do Aloli musi liczyć, że będzie trudniej.
Natomiast zaoferuje inny pomysł na ten przelicznik. Można zmienić tylko moment, w którym aktywuje się przelicznik, żeby np. 5:1 było od osiągnięcia 3k pkt akcji lub inaczej.

Limit Yenów? Ale po co? :D Wątpię, żeby chociaż 20% aktywnych graczy osiągnęło taki limit.
"gracze zapominają o limicie i tracą miliony yenów przez brak świadomości limitu"
Myślę, że jeśli ktoś osiąga taki limit to raczej o nim wie i jest na tyle ogarnięty, żeby sobie poradzić z tym np. kupujesz pd, wpłacasz na lokatę do banku lub inwestujesz w konto (kupujesz jagody, przedmioty)

carpediem  

 
Posty: 40
Dołączył(a): 15 cze 2018, o 19:03



Powrót do Propozycje do gry

cron