Manifest Partii pokeSocjalistycznej


Postprzez ashmarx » 16 kwi 2018, o 16:16

Widmo krąży po pokewalkach - widmo pokesocjalizmu. Wszystkie potęgi starych Pokewalk połączyły się w świętej nagonce przeciw temu widmu: admin, totodile, misiek3000, bartek300, LordKruszwil, theoo, charmadel.
Dwojaki wniosek wypływa z tego faktu.
Pokesocjalizm jest już przez wszystkie potęgi pokewalkowe uznany za potęgę. Czas już najwyższy, aby pokesocjaliści wyłożyli otwarcie wobec całych pokewalk swój punkt widzenia, swoje cele, swoje dążenia i bajce o widmie komunizmu przeciwstawili manifest samej partii.

1. pokeBurżua i pokeProletariusze

Historia dotychczasowych społeczeństw jest historią walki klas. Wolny i niewolnik, patrycjusz i plebejusz, feudał i chłop poddany, majster cechowy i czeladnik, krótko mówiąc strona: pokewalki.pl podzieliła się na dwa stronnictwa.

pokeBurżua - spędzająca prawie 24 na dobę grając bez sensu, zdobywająca poziomy swych pokemonów powyżej setnego, wygrywająca wszystkie konkursy i eventy
oraz
pokeProletariusze - liczba ich jest stała, lecz osobnicy się zmieniają, ciągle ktoś odchodzi i wychodzi, oni nie mają w co i jak grać, są często wykorzystywani haniebnie przez Burżuazję, która "doi" ich z jagód oraz energy drinków które często sprzedają bardzo tanio. A Burżuła wciska im pokemony słabe i mizerne nawet za ogromne stawki

Słowem klasa średnia nie istnieje. Osoby z levelami 15-60 całkowicie zniknęli i stronnictwa są tylko dwa. Przez haniebny wyzysk klasa średnia zanika z każdym dniem a Proletariusze też się zmniejszają. Burżua wprowadziła swego rodzaju oligarchię. Nie da już się stać jednym z nich a nawet jeśli się da, trwać to może kilka lat. W dodatku Burżua powoli zdobywa również moderację patrz: misiek3000

2. pokeProletariusze i pokeSocjaliści - wielu graczy postanowiło dać spokój z takim traktowaniem Gober rok temu i Jeremiash pół roku temu podnieśli czerwone chorągwie, lecz Burżua była zbyt silna i te chorągwie zniszczyła. Nie ma już możliwości na solidną zmianę

3. Sprawa Forum i Czatu
Gdyby tego było mało społeczeństwo jest maksymalnie toksyczne np.
LordKruszwil - udawał idiotę i teraz wydurnia się i wszystkich obraża
bartek300 - wyzyskuje ludzi na czacie i ma pretensje
theproject - zbanowany, jest chorym okultystą i opowiada niestworzone historie
misiek3000 - banuje jak szalony

4. Sprawa eventów
Administratorzy aby strona nie zatęchła urządzają ciągle eventy i konkursy, inicjatywa bardzo piękna, lecz Burżua podchwycając temat ciągle te eventy wygrywa. Eventy to opium dla ludu. Dla ludu który myśli że zwycięży event, lecz pierwsze miejsca i tak są dla Burżuazji

5. Sprawa mechanik gry
Przez brak systemu abillity takie pokemony jak Slaking czy Shedinja w ogóle nie mają sensu. System w pokewalkach wymaga gwałtownej korekty

Na sam koniec chcielibyśmy tylko przekazać do administracji, żeby nie próbowała usunąć niewygodnej krytyki i podjąć z nami dialog

PROLETARIUSZE CAŁYCH POKEWALK ŁĄCZCIE SIĘ

Ash Marx, Brock Engels
ZMIANA POKEWALK JEST KONIECZNA, PROLETARIUSZE POKEWALK ŁĄCZCIE SIĘ
manifest-partii-pokesocjalistycznej-t7738.html

ashmarx  

 
Posty: 5
Dołączył(a): 16 kwi 2018, o 15:50



Postprzez lordkruszwil3 » 16 kwi 2018, o 16:19

Mieliście mi pomagać zdrajcy i napisać tak, żebym coś z tego miał. Nie mam zamiaru z wami dyskutować
SPRAWDŹCIE ATAK HAKERSKI LORE NA HYDE PARK


p.s. bartek300=beka
p.p.s. uwaga na theprojecta jest trochę psychiczny i modli się do gallade
p.p.p.s. misiek3000 wcale nie pozamiatał, nadal ma brudno na chacie

lordkruszwil3  

Avatar użytkownika
 
Posty: 27
Dołączył(a): 2 kwi 2018, o 13:07



Postprzez charmadel » 16 kwi 2018, o 17:44

ashmarx napisał(a):Widmo krąży po pokewalkach - widmo pokesocjalizmu. Wszystkie potęgi starych Pokewalk połączyły się w świętej nagonce przeciw temu widmu: admin, totodile, misiek3000, bartek300, LordKruszwil, theoo, charmadel.
Dwojaki wniosek wypływa z tego faktu.
Pokesocjalizm jest już przez wszystkie potęgi pokewalkowe uznany za potęgę. Czas już najwyższy, aby pokesocjaliści wyłożyli otwarcie wobec całych pokewalk swój punkt widzenia, swoje cele, swoje dążenia i bajce o widmie komunizmu przeciwstawili manifest samej partii.

1. pokeBurżua i pokeProletariusze

Historia dotychczasowych społeczeństw jest historią walki klas. Wolny i niewolnik, patrycjusz i plebejusz, feudał i chłop poddany, majster cechowy i czeladnik, krótko mówiąc strona: pokewalki.pl podzieliła się na dwa stronnictwa.

pokeBurżua - spędzająca prawie 24 na dobę grając bez sensu, zdobywająca poziomy swych pokemonów powyżej setnego, wygrywająca wszystkie konkursy i eventy
oraz
pokeProletariusze - liczba ich jest stała, lecz osobnicy się zmieniają, ciągle ktoś odchodzi i wychodzi, oni nie mają w co i jak grać, są często wykorzystywani haniebnie przez Burżuazję, która "doi" ich z jagód oraz energy drinków które często sprzedają bardzo tanio. A Burżuła wciska im pokemony słabe i mizerne nawet za ogromne stawki

Słowem klasa średnia nie istnieje. Osoby z levelami 15-60 całkowicie zniknęli i stronnictwa są tylko dwa. Przez haniebny wyzysk klasa średnia zanika z każdym dniem a Proletariusze też się zmniejszają. Burżua wprowadziła swego rodzaju oligarchię. Nie da już się stać jednym z nich a nawet jeśli się da, trwać to może kilka lat. W dodatku Burżua powoli zdobywa również moderację patrz: misiek3000

2. pokeProletariusze i pokeSocjaliści - wielu graczy postanowiło dać spokój z takim traktowaniem Gober rok temu i Jeremiash pół roku temu podnieśli czerwone chorągwie, lecz Burżua była zbyt silna i te chorągwie zniszczyła. Nie ma już możliwości na solidną zmianę

3. Sprawa Forum i Czatu
Gdyby tego było mało społeczeństwo jest maksymalnie toksyczne np.
LordKruszwil - udawał idiotę i teraz wydurnia się i wszystkich obraża
bartek300 - wyzyskuje ludzi na czacie i ma pretensje
theproject - zbanowany, jest chorym okultystą i opowiada niestworzone historie
misiek3000 - banuje jak szalony

4. Sprawa eventów
Administratorzy aby strona nie zatęchła urządzają ciągle eventy i konkursy, inicjatywa bardzo piękna, lecz Burżua podchwycając temat ciągle te eventy wygrywa. Eventy to opium dla ludu. Dla ludu który myśli że zwycięży event, lecz pierwsze miejsca i tak są dla Burżuazji

5. Sprawa mechanik gry
Przez brak systemu abillity takie pokemony jak Slaking czy Shedinja w ogóle nie mają sensu. System w pokewalkach wymaga gwałtownej korekty

Na sam koniec chcielibyśmy tylko przekazać do administracji, żeby nie próbowała usunąć niewygodnej krytyki i podjąć z nami dialog

PROLETARIUSZE CAŁYCH POKEWALK ŁĄCZCIE SIĘ

Ash Marx, Brock Engels



Niech zgadnę. Kolejne konto lordakruszynki?

charmadel  

 
Posty: 110
Dołączył(a): 14 mar 2017, o 13:27



Postprzez ashmarx » 16 kwi 2018, o 18:56

charmadel napisał(a):

Niech zgadnę. Kolejne konto lordakruszynki?


Mieliśmy zamiar z nim współpracować ale sam pan widzi, że to głupiec. Musimy być obiektywni, bez sensu rozmawiać z człowiekiem, który ma problemy psychiczne
Patria pokeSocjalistyczna nie przyznaje się do kolaboracji z użytkownikiem LordKruszwil, zresztą
lord, komunizm, rewolucja proletariatu, zsrr
Nic wam to nie mówi?
ZMIANA POKEWALK JEST KONIECZNA, PROLETARIUSZE POKEWALK ŁĄCZCIE SIĘ
manifest-partii-pokesocjalistycznej-t7738.html

ashmarx  

 
Posty: 5
Dołączył(a): 16 kwi 2018, o 15:50



Postprzez charmadel » 16 kwi 2018, o 19:13

ashmarx napisał(a):
charmadel napisał(a):

Niech zgadnę. Kolejne konto lordakruszynki?


Mieliśmy zamiar z nim współpracować ale sam pan widzi, że to głupiec. Musimy być obiektywni, bez sensu rozmawiać z człowiekiem, który ma problemy psychiczne
Patria pokeSocjalistyczna nie przyznaje się do kolaboracji z użytkownikiem LordKruszwil, zresztą
lord, komunizm, rewolucja proletariatu, zsrr
Nic wam to nie mówi?

Masz rację. Myślałem, że to kolejno konto kruszynki bo to jak pisałeś to od razu mi się z nim skojarzyło.

charmadel  

 
Posty: 110
Dołączył(a): 14 mar 2017, o 13:27



Postprzez admin » 19 kwi 2018, o 10:41

Nie wróżę kariery w polityce.
Ten temat jak i poprzedni twój wojtku69 , lordkruszwil3 nie wnosi nic.
Żeby być "kimś" w grze trzeba grać i posiadać odpowiedni poziom, jednym słowem trzeba poświęcić odpowiednią ilość czasu.
Zakładając kolejne konta nie osiągniesz tego celu.

admin  

Site Admin
 
Posty: 291
Dołączył(a): 31 maja 2013, o 13:19



Postprzez ashmarx » 19 kwi 2018, o 15:29

admin napisał(a):Nie wróżę kariery w polityce.
Ten temat jak i poprzedni twój wojtku69 , lordkruszwil3 nie wnosi nic.
Żeby być "kimś" w grze trzeba grać i posiadać odpowiedni poziom, jednym słowem trzeba poświęcić odpowiednią ilość czasu.
Zakładając kolejne konta nie osiągniesz tego celu.


Bardzo przepraszam Pana, Panów, ale nie wiem czy zbytnio rozumie Pan ten manifest. Chodzi w nim o to, że w Waszej grze nie ma żadnej klasy średniej. 40 leveli. Są albo gracze grający od kilku lat (Burżua) albo nowicjusze kończący bardzo szybko. Pan nic nie robi, żeby coś z tym zrobić. Ja przynajmniej chciałem w jakiś sposób urozmaicić forum i chat, ale specjalnie założyłem nowe konto do celów rozmowowych. Nie będzie zaskoczeniem jeśli powiem ,ze konto gober też było moje. I jak widzę minął rok a w grze się nic zupełnie nie zmieniło. Sceptyczni powiedzą że 6-gena, że mega-evo, ale spójrzmy prawdzie w oczy. Nie ma abillity, statystyki są oszukane, nie ma IV, EV, mega ewolucje normalnie wcale tak nie wyglądają. Żeby zrobić dobrego poka to trzeba poświęcić tutaj 250 godzin. Zdaje Pan sobie sprawę ile to jest? Sam Isamu ma w cs:go jakieś 3000 godzin. A gdyby grał w pokewalki to miałby chyba 30 000. Sceptyczni znowu powiedzą że MMO, że gra online, ale pokemony wcale do tego nie służyły. Aby w normalnych grach zrobić silnego pokemona wystarczy max 2h.

Mam nadzieję, że odpowie Pan jak honorowy człowiek zamiast blokować moją osobę albo rzucać mi bana. Z nickiem Ash Marx bardzo dobrze wiem jak rządy komunistyczne zamykały ludziom usta, więc jeśli Panu nie podoba się mój pomysł to proszę przynajmniej go nie naśladować w taki sposób.

A teraz czas na propozycję:

1. Maksymalny level Pokemonów - 100
2. Naprawa statystyk, wprowadzenie IV i EV
3. Naprawa Abillity
4. Naprawa Megaewolucji
5. Usunięcie tej głupkowatej walki automatycznej
6. Naprawienie ataków
7. Naprawienie shiny
8. Naprawienie respu pokemonów (gdzie jest ditto i delibird?)
9. Naprawienie jajek
10. Usunięcie z regulaminu chatu napisu o ortografii (to dla dyslektyków) i zakazu obrażania administracji i graczy
11. Wprowadzenie systemu wymiany
11. Graczom, którzy mieli pokemony przed reformami, wypłacić dziesięciokrotną wartość wszystkich pokemonów.

Z góry dziękuję za wysłuchanie i wracając mam nadzieję, że nie zachowają się Państwo jak totalitaryści. Dziękuję
ZMIANA POKEWALK JEST KONIECZNA, PROLETARIUSZE POKEWALK ŁĄCZCIE SIĘ
manifest-partii-pokesocjalistycznej-t7738.html

ashmarx  

 
Posty: 5
Dołączył(a): 16 kwi 2018, o 15:50



Postprzez amon-re » 19 kwi 2018, o 16:08

na NIE
لَا إِلٰهَ إِلَّا ٱلله

amon-re  

 
Posty: 371
Dołączył(a): 21 mar 2016, o 11:09
Lokalizacja: Szczecin



Postprzez theproject » 19 kwi 2018, o 16:09

ashmarx napisał(a):
admin napisał(a):Nie wróżę kariery w polityce.
Ten temat jak i poprzedni twój wojtku69 , lordkruszwil3 nie wnosi nic.
Żeby być "kimś" w grze trzeba grać i posiadać odpowiedni poziom, jednym słowem trzeba poświęcić odpowiednią ilość czasu.
Zakładając kolejne konta nie osiągniesz tego celu.


Bardzo przepraszam Pana, Panów, ale nie wiem czy zbytnio rozumie Pan ten manifest. Chodzi w nim o to, że w Waszej grze nie ma żadnej klasy średniej. 40 leveli. Są albo gracze grający od kilku lat (Burżua) albo nowicjusze kończący bardzo szybko. Pan nic nie robi, żeby coś z tym zrobić. Ja przynajmniej chciałem w jakiś sposób urozmaicić forum i chat, ale specjalnie założyłem nowe konto do celów rozmowowych. Nie będzie zaskoczeniem jeśli powiem ,ze konto gober też było moje. I jak widzę minął rok a w grze się nic zupełnie nie zmieniło. Sceptyczni powiedzą że 6-gena, że mega-evo, ale spójrzmy prawdzie w oczy. Nie ma abillity, statystyki są oszukane, nie ma IV, EV, mega ewolucje normalnie wcale tak nie wyglądają. Żeby zrobić dobrego poka to trzeba poświęcić tutaj 250 godzin. Zdaje Pan sobie sprawę ile to jest? Sam Isamu ma w cs:go jakieś 3000 godzin. A gdyby grał w pokewalki to miałby chyba 30 000. Sceptyczni znowu powiedzą że MMO, że gra online, ale pokemony wcale do tego nie służyły. Aby w normalnych grach zrobić silnego pokemona wystarczy max 2h.

Mam nadzieję, że odpowie Pan jak honorowy człowiek zamiast blokować moją osobę albo rzucać mi bana. Z nickiem Ash Marx bardzo dobrze wiem jak rządy komunistyczne zamykały ludziom usta, więc jeśli Panu nie podoba się mój pomysł to proszę przynajmniej go nie naśladować w taki sposób.

A teraz czas na propozycję:

1. Maksymalny level Pokemonów - 100
2. Naprawa statystyk, wprowadzenie IV i EV
3. Naprawa Abillity
4. Naprawa Megaewolucji
5. Usunięcie tej głupkowatej walki automatycznej
6. Naprawienie ataków
7. Naprawienie shiny
8. Naprawienie respu pokemonów (gdzie jest ditto i delibird?)
9. Naprawienie jajek
10. Usunięcie z regulaminu chatu napisu o ortografii (to dla dyslektyków) i zakazu obrażania administracji i graczy
11. Wprowadzenie systemu wymiany
11. Graczom, którzy mieli pokemony przed reformami, wypłacić dziesięciokrotną wartość wszystkich pokemonów.

Z góry dziękuję za wysłuchanie i wracając mam nadzieję, że nie zachowają się Państwo jak totalitaryści. Dziękuję

Ooo ma być 1 do jednego ściągnięte z oficjalnych gier pokemon na wielkie [*] NIE

theproject  

Avatar użytkownika
 
Posty: 579
Dołączył(a): 13 sty 2014, o 20:20



Postprzez admin » 19 kwi 2018, o 16:19

Nawet nie wiem jak odnieść się do tych propozycji, żebyś nie czuł się urażony.
Ale obawiam się, że nie są one możliwe do wprowadzania :)
Wychodzi na to, że według Ciebie w grze jest wszystko do naprawy, więc to co tu robisz.
W każdej grze są pewne zasady i regulaminu. W tej są takie, a nie inne i tak jak napisałeś w poście wyżej to gra online. Nigdy nie będzie ona działać jak ta na konsoli.

admin  

Site Admin
 
Posty: 291
Dołączył(a): 31 maja 2013, o 13:19


Następna strona

Powrót do Propozycje do gry

cron