Wylogowanie przebiegło prawidłowo.
Logowanie
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasła
Rejestracja
Login:
E-mail:
Hasło:
Powtórz hasło:
Wybierz swojego pokemona:

Witaj w grze pokemon online na PokeWalki.pl. Zostań najlepszym trenerem pokemon i złap je wszystkie!

W grze znajdziesz:
» VI generacji pokemon w regionach Kanto, Johto, Hoenn, Sinnoh, Unova i KALOS
» Megaprzedmioty i możliwość Mega Ewolucji pokemonów
» Walki turowe z pokemonami - jak w wersji na konsole
» Liga pokemon - jest dla doświadczonych graczy z mocnymi pokemonami, dla najlepszych czekają nagrody i sława
» Codziennie odbywają się turnieje w różnych kategoriach - każdy gracz może zmierzyć w turnieju odpowiednim dla swojego poziom
» Rozmnażanie pokemonów
» Zdobywanie odznak walcząc w Salach Liderów poszczególnych regionów i miast. Dodatkowo możesz zmierzyć się z trenerami w Komnatach Legend, Alei Sław, Mega Trenerami
» Walki z innymi graczami w różnych formułach
» Prowadzenie własnego ogródka z jagodami
» Cały zbiór zadań od profesorów
» Ciekawe zabawy z nagrodami
» Zdobywanie osiągnięć
» Możliwość licytowania przedmiotów i pokemonów oraz wystawianie aukcji
... i wiele innych ciekawych przygód
Walka demo
Zobacz jak wygląda przykładowa walka w dziczy - turowa
Galeria
Zobacz zrzuty ekranu z gry - to tylko niewielki ułamek możliwości jaki znajdziesz w grze

Aktualności czyli co nowego w grze

data: 29-07-2022 Wakacje - sierpień
Od poniedziałku dotychczasowe misje wakacyjne zostaną zamienione innymi zadaniami. Dla każdego będzie ich 8 o różnym stopniu trudności. Jak dotychczas za ich wykonanie otrzymywać się będzie Kremy Słoneczne, ich ilość zależna będzie od trudności zadania :)

Od tego weekendu w Wakacyjnej Plaży eliksiry Legend będą działać na wszystkie legendy. Dotychczas nie działały one na legendy możliwe do złapaniu dopiero po złapaniu podstawowej wersji (tj. Kyogre Primal, Groudon Primal, itp) :)
data: 01-07-2022 WAKACJE WAKACJE :)
Dzisiaj o godzinie 19:00 rozpoczynamy cykl wakacyjnych zabaw. Co weekend w dziczy będzie można złapać unikalne lub bardzo rzadkie samice shiny pokemonów. Co weekend będzie ich dziesięć. A od poniedziałku startują zadania wakacyjne, za które będzie można otrzymywać przepustki na Wakacyjną Plaże - będzie to lokacja specjalna, która będzie dostępna w każdy weekend. Oprócz ciekawych przedmiotów , pojawiać się w niej będą unikalne pokemony (z poprzednich specjalnych lokacji lub niezłapane w różnych zabawach). Lokacja ta będzie również inna od poprzednich pod względem legend. Będą w niej działać Eliksiry Legend i ogólnie będzie łatwiej złapać tam legendę na 100 poziomie. Same eliksiry również będą do znalezienia w dziczy w tygodniu :)
Serdecznie zapraszamy :)
data: 16-06-2022 Długi weekend
Z okazji długiego weekendu ponownie zostanie otwarta Balonowa Kraina. Będzie dostępna, aż do niedzieli do północny. Zdobywanie przepustek będzie na podobnej zasadzie. Z tą różnicą, że zamiast znajdowania ich w dziczy pojawią się zadania typu kto najszybciej. Przedmioty do wymiany na Balony będą co jakiś czas się zmieniać i włączona zostanie również promocja na PD. Życzymy udanej zabawy :)
Zobacz starsze ogłoszenia
Logowanie
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasła
Statystyki
Graczy online: 58
Aktywnych graczy: 1290
Nowi gracze dzisiaj: 0
Zarejestrowani gracze wczoraj: 61
Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
© Nazwa Pokemon, postacie pokemonów i grafika jest wlasnoscią firmy Nintendo © 1995-2011 Nintendo/Creatures Inc./GAME FREAK inc. Pokemon and Pokemon character names are trademarks of Nintendo TOP50 Gry