Mistrz łapania obecny event


Postprzez bartek300 » 26 kwi 2026, o 11:05

Co myślicie aby od 4 do 10 gracze mogli zdobyć skromne nagrody dla zachęty aby brali udział w rywalizacji?
Każdy ma jakiś cel w życiu tylko trzeba oto zawalczyć nie poddawać się

bartek300  

Avatar użytkownika
 
Posty: 623
Dołączył(a): 28 lis 2013, o 16:51



Postprzez marta0201 » 27 kwi 2026, o 10:49

Moim zdaniem fajny pomysł. Większa motywacja do łapania bo nawet jak nie uda się zdobyć 1-3 miejsca to zawsze coś innego może wpaść :)

marta0201  

 
Posty: 45
Dołączył(a): 24 lis 2016, o 20:53



Postprzez imonster » 27 kwi 2026, o 19:59

Jak najbardziej się zgadzam. Cukierki podnoszące statystyki mile widziane :D

imonster  

 
Posty: 8
Dołączył(a): 28 lut 2024, o 13:51



Postprzez admin » 30 kwi 2026, o 08:06

Od przyszłego tygodnia będą dodawane nagrody dodatkowe i pewnie będą to cukierki. W tej edycji plan bez zmian bo jest majówka i będą inne zabawy :)

admin  

Site Admin
 
Posty: 296
Dołączył(a): 31 maja 2013, o 13:19



Powrót do Inne

cron