Logowanie
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasła
Rejestracja
Login:
E-mail:
Hasło:
Powtórz hasło:
Wybierz swojego pokemona:

Witaj w grze pokemon online na PokeWalki.pl. Zostań najlepszym trenerem pokemon i złap je wszystkie!

W grze znajdziesz:
» VI generacji pokemon w regionach Kanto, Johto, Hoenn, Sinnoh, Unova i KALOS
» Megaprzedmioty i możliwość Mega Ewolucji pokemonów
» Walki turowe z pokemonami - jak w wersji na konsole
» Liga pokemon - jest dla doświadczonych graczy z mocnymi pokemonami, dla najlepszych czekają nagrody i sława
» Codziennie odbywają się turnieje w różnych kategoriach - każdy gracz może zmierzyć w turnieju odpowiednim dla swojego poziom
» Rozmnażanie pokemonów
» Zdobywanie odznak walcząc w Salach Liderów poszczególnych regionów i miast. Dodatkowo możesz zmierzyć się z trenerami w Komnatach Legend, Alei Sław, Mega Trenerami
» Walki z innymi graczami w różnych formułach
» Prowadzenie własnego ogródka z jagodami
» Cały zbiór zadań od profesorów
» Ciekawe zabawy z nagrodami
» Zdobywanie osiągnięć
» Możliwość licytowania przedmiotów i pokemonów oraz wystawianie aukcji
... i wiele innych ciekawych przygód
Walka demo
Zobacz jak wygląda przykładowa walka w dziczy - turowa
Galeria
Zobacz zrzuty ekranu z gry - to tylko niewielki ułamek możliwości jaki znajdziesz w grze

Aktualności czyli co nowego w grze

data: 26-05-2023 ALOLA - Otwarcie
Już za parę minut zostanie uruchomiona opcja dostania się do nowego regionu ALOLA i łapania pokemonów z 7 generacji. Jest to region trochę inny niż poprzedni i dość wymagający. Mamy nadzieję, że trochę potrwa zanim uda się trenerom poznać wszystkie jej tajniki oraz złapać wszystkie pokemony. Życzymy udanej zabawy :)
data: 24-05-2023 Alola :)
W końcu, już niedługo, kolejny region w naszej grze i kolejna generacja pokemonów :) Trwają intensywne prace na serwerze i wchodzimy w ostatni etap przed otwarciem Aloli. Związku z tym mogą pojawiać się różnego rodzaju anomalie lub błędy za co z góry przepraszamy. Jeśli zauważyłeś jakiś błąd prosimy o jego zgłoszenie w wiadomości prywatnej na konto: admin :)
data: 30-04-2023 Majówka 2023
Za nami już pierwsza część tego długiego weekendu, ale druga połowa wciąż przed nami. Standardowo z okazji takiego wydarzenia przygotowaliśmy dla Was małe atrakcje. Więcej informacji co, gdzie i jak znajdziecie w takim małym planie - TUTAJ. Startujemy niebawem :) Serdecznie zapraszamy.
data: 06-04-2023 Wielkanoc 2023 tuż tuż...
Już za chwilę Wielkanoc i trochę wolnego czasu, który warto jakoś urozmaicić :) W naszej grze będzie co robić. Już o 15:00 start pierwszych atrakcji. Cały szczegółowy plan jest TUTAJ. Znajduję się tam opis, co, gdzie i kiedy :) Zapraszamy do zapoznania się z nim.

Życzymy spokojnych świąt i dobrej zabawy :)
data: 10-03-2023 Dzień Kobiet w dniu Mężczyzny :)
Zabawa jest niby z okazji dnia Kobiet, ale rozpoczyna się w dniu Mężczyzny - taki oto paradoks :). W sumie to nie jest najważniejsze, bo przecież chodzi o dobrą zabawę. W grze pojawi się trochę nowych form żeńskich w tym kilka z nich to legendarne pokemony. Można je otrzymać za róże - czerwone, które można znaleźć w dziczy(każda lokacja) i niebieskie, do znalezienia tylko w Ogrodzie z okazji Dnia Kobiet. Ta lokacja będzie dostępna do poniedziałku do północy. Umieszczone w niej zostało także 100 Cukierków podnoszących statystyki :) Wiec warto tam zaglądać :)
data: 07-03-2023 Formy żeńskie na dzień Kobiet
Już jutro dzień kobiet. Na forum pojawił się wątek, w którym możecie zaproponować formy żeńskie do złapania w tym roku :) Zapraszamy do udziału w dyskusji, link tutaj: Formy żeńskie na dzień Kobiet - Forum
data: 15-02-2023 Zagadka na profilu Facebook
Niestety Facebook i jego algorytmy uznały, że nasze zagadki naruszają ich standardy społecznościowe i zablokowała tymczasowo nasz fanpage. Związku z tymi niedogodnościami, zabawa odbędzie się jutro na naszym forum gry. Zagadka pojawi się jutro (czwartek) o godzinie 19:00. Link pojawi się w miejsce linku do profilu.
Za utrudnienia przepraszamy, ale nie jest to tym razem zależne od nas.
data: 14-02-2023 Walentynki 2023
O 17:00 wystartuje ostatnia z walentynkowych atrakcji. A mianowicie otwarta zostanie Walentynkowa Dolina Miłości. W której oprócz niesamowitych pokemonów i ciekawych przedmiotów znajdziecie Diamenty, którymi będzie można pohandlować z Zespołem R :)
data: 09-02-2023 Facebook`owa Zabawa, walentynki lada dzień :)
Dzisiaj o godzinie 18:00 na naszym profilu facebookowym pojawi się post z zagadką. Waszym zadaniem będzie odgadnąć jakie dwa pokemony są zamaskowane na obrazku. Dla najszybszych przewidziane są nagrody w postaci cukierków podnoszące statystyki. Dla pierwszego gracza z prawidłową odpowiedzią będą to 3 wybrane cukierki , 2 cukierki dla drugiego i trzeciego oraz dla gracza, który prawidłowo udzieli 10 odpowiedzi, czyli warto spróbować swoich sił nawet jak nie będzie się najszybszym :). Zabawa potrwa do soboty, a w niedziele pojawi się kolejna zagadka. Będzie to cały cykl zagadek z nagrodami na naszym profilu :) Zachęcamy do zabawy :)

Za to jutro zostanie uruchomiona walentynkowa układanka. Tutaj także zostały przewidziane nagrody :) Więcej informacji jutro.

PS. Nie będzie to ostatnia atrakcja związana ze świętem zakochanych :)
data: 24-01-2023 Wyniki zabawy - Zimowy Konkurs
Oficjalne wyniki już w zakładce zabawy. Nagrodzeni gracze mogą wymienić doświadczenie w Plecaku. Gracze z dwóch pierwszych miejsc proszeni są o kontakt w celu wybrania megaprzedmiotu. Dziękujemy wszystkim za udział :)

Dzisiaj w nocy niestety był problem z dostępem do gry z powodu awarii u dostawcy usług serwerowych i tym samym nie zresetowały się wszystkie rzeczy w grze, np: raidy, sale pokemon, itp. Przed chwilą nastąpił ręczny reset. Jeśli pojawiały by się jakieś anomalie prosimy o kontakt. Za utrudnienia przepraszamy :)
data: 20-01-2023 Zimowy Konkurs
Dzisiaj o godzinie 16 wystartuje zabawa, polegająca na na zbieraniu punktów za konkretne czynności w grze. Zabawa z nagrodami dla wszystkich, które otrzymacie przy zdobyciu odpowiedniej ilości punktów. Jest ich aż 38:) Wśród nich są także pokeZdrapki. Tym razem nie znajdziecie w nich żadnych przepustek, jak również wiele mniej jest z pustych i z kasą (yenami). Za to szansa na megaprzedmioty i cukierki podnoszące statystyki mocno wzrosła. Otrzymać je można także podczas uruchomionej promocji na PokeDolary.
Dla najlepszych w całej zabawie dodatkowe nagrody :) Zapraszamy
data: 06-01-2023 Trzech Króli
Na ten pierwszy długi weekend w tym roku ponownie została włączona Świąteczna Kraina dla graczy, którym zostały przepustki z poprzednich zabaw. Jest to dość spore grono :). Przez weekend w dziczy można znaleźć także świąteczne Zdrapki.

A dla trenerów, którzy chcą nabyć PokeDolary i przepustki włączona została promocja.
Logowanie
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasła
Statystyki
Graczy online: 17
Aktywnych graczy: 582
Nowi gracze dzisiaj: 0
Zarejestrowani gracze wczoraj: 5
Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
© Nazwa Pokemon, postacie pokemonów i grafika jest wlasnoscią firmy Nintendo © 1995-2011 Nintendo/Creatures Inc./GAME FREAK inc. Pokemon and Pokemon character names are trademarks of Nintendo