Logowanie
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasła
Rejestracja
Login:
E-mail:
Hasło:
Powtórz hasło:
Wybierz swojego pokemona:

Witaj w grze pokemon online na PokeWalki.pl. Zostań najlepszym trenerem pokemon i złap je wszystkie!

W grze znajdziesz:
» VI generacji pokemon w regionach Kanto, Johto, Hoenn, Sinnoh, Unova i KALOS
» Megaprzedmioty i możliwość Mega Ewolucji pokemonów
» Walki turowe z pokemonami - jak w wersji na konsole
» Liga pokemon - jest dla doświadczonych graczy z mocnymi pokemonami, dla najlepszych czekają nagrody i sława
» Codziennie odbywają się turnieje w różnych kategoriach - każdy gracz może zmierzyć w turnieju odpowiednim dla swojego poziom
» Rozmnażanie pokemonów
» Zdobywanie odznak walcząc w Salach Liderów poszczególnych regionów i miast. Dodatkowo możesz zmierzyć się z trenerami w Komnatach Legend, Alei Sław, Mega Trenerami
» Walki z innymi graczami w różnych formułach
» Prowadzenie własnego ogródka z jagodami
» Cały zbiór zadań od profesorów
» Ciekawe zabawy z nagrodami
» Zdobywanie osiągnięć
» Możliwość licytowania przedmiotów i pokemonów oraz wystawianie aukcji
... i wiele innych ciekawych przygód
Walka demo
Zobacz jak wygląda przykładowa walka w dziczy - turowa
Galeria
Zobacz zrzuty ekranu z gry - to tylko niewielki ułamek możliwości jaki znajdziesz w grze

Aktualności czyli co nowego w grze

data: 29-07-2022 Wakacje - sierpień
Od poniedziałku dotychczasowe misje wakacyjne zostaną zamienione innymi zadaniami. Dla każdego będzie ich 8 o różnym stopniu trudności. Jak dotychczas za ich wykonanie otrzymywać się będzie Kremy Słoneczne, ich ilość zależna będzie od trudności zadania :)

Od tego weekendu w Wakacyjnej Plaży eliksiry Legend będą działać na wszystkie legendy. Dotychczas nie działały one na legendy możliwe do złapaniu dopiero po złapaniu podstawowej wersji (tj. Kyogre Primal, Groudon Primal, itp) :)
data: 01-07-2022 WAKACJE WAKACJE :)
Dzisiaj o godzinie 19:00 rozpoczynamy cykl wakacyjnych zabaw. Co weekend w dziczy będzie można złapać unikalne lub bardzo rzadkie samice shiny pokemonów. Co weekend będzie ich dziesięć. A od poniedziałku startują zadania wakacyjne, za które będzie można otrzymywać przepustki na Wakacyjną Plaże - będzie to lokacja specjalna, która będzie dostępna w każdy weekend. Oprócz ciekawych przedmiotów , pojawiać się w niej będą unikalne pokemony (z poprzednich specjalnych lokacji lub niezłapane w różnych zabawach). Lokacja ta będzie również inna od poprzednich pod względem legend. Będą w niej działać Eliksiry Legend i ogólnie będzie łatwiej złapać tam legendę na 100 poziomie. Same eliksiry również będą do znalezienia w dziczy w tygodniu :)
Serdecznie zapraszamy :)
data: 16-06-2022 Długi weekend
Z okazji długiego weekendu ponownie zostanie otwarta Balonowa Kraina. Będzie dostępna, aż do niedzieli do północny. Zdobywanie przepustek będzie na podobnej zasadzie. Z tą różnicą, że zamiast znajdowania ich w dziczy pojawią się zadania typu kto najszybciej. Przedmioty do wymiany na Balony będą co jakiś czas się zmieniać i włączona zostanie również promocja na PD. Życzymy udanej zabawy :)
data: 04-06-2022 Balonowa Kraina
Zgodnie z zapowiedzią otwarta została specjalna lokacja Balonowa Kraina. Odwiedzać ją można do poniedziałku do północy. Dostęp do niej zapewniają Balony. Można je otrzymać na kilka sposobów, m.in. sprzedając pokemony, wymieniając przedmioty, wykupując pokeDolary lub znaleźć w dziczy.

Liczba kluczy na godzinę do zabawy ze skrzyniami została zwiększona, łatwiej je będzie także znaleźć. Zachęcamy do poszukiwań i życzymy samych poprawnych odpowiedzi :)

data: 01-06-2022 Dzień Dziecka - start :)
Właśnie została uruchomiona zabawa z okazji Dnia Dziecka :) Potrwa ona do otwarcia ostatniej Skrzyni. Dodatkowo w dziczy można znaleźć Piniaty, w których także kryją się nagrody. Może nie tak spore jak w Skrzyniach ale także ciekawe :)
W grze pojawił się także nowy przedmiot - Cukierek Pomarańczowy, który zwiększa punkty życia pokemona o 30. Znajdziecie je w Piniatach oraz w Skrzyniach.

Życzymy udanej zabawy.
data: 31-05-2022 Dzień Dziecka
Już jutro z okazji dnia Dziecka zapraszamy wszystkich na zabawę. Będzie to nowa zabawa polegająca na poszukiwaniu kluczy w dziczy, które pozwalać będą na otwarcie skrzyń z nagrodami. Jednak nie tylko klucze potrzebne będą do otwarcia skrzyń. Każda skrzynia chroniona jest również pytaniem ze świata pokemon (bajki i gry) Pokemony. Dopiero prawidłowa odpowiedź pozwoli na zdobycie nagrody. Event ten powstał przy współpracy z moderatorem Jules1992 i w razie dużych problemów z pytaniami to on będzie udzielał dodatkowych podpowiedzi na forum :) Start zabawy jutro w godzinach popołudniowych. Możliwe, że po zakończeniu tej zabawy także z okazji dnia dziecka zostanie uruchomiona Balonowa Kraina :)
data: 07-05-2022 Nagrody zabawa z Majówki 2022
Nie najszybciej, ale są wyniki i nagrody z zabaw z okazji Majówki 2022 :) Nagrody w zabawie za zbierania punktów zostały zmienione, ponieważ te wyświetlane były zbyt skromne jak za tyle dni zabawy :) Graczy z nagrodami do wyboru prosimy o informacje z wybranymi przedmiotami na konto admin. Doświadczenie będzie można wymieniać w Plecaku. Nagrody zostaną dzisiaj dodane. Dziękujemy wszystkim za zabawę i gratulujemy najlepszym :)
data: 30-04-2022 Majówka :)
Długi weekend przed nami :) W grze wystartowała Mini Gra, która polega zbijaniu wiosennych kwiatów. Do gry potrzebne są żetony, które są do znalezienia w dziczy. Codziennie najlepsza piątka graczy otrzyma nagrody w postaci Eliksirów i Koszy Kwiatów (można w nich znaleźć wiele ciekawych przedmiotów). Zabawa trawa do 4 maja.

Jutro wystartuje też kolejna zabawa. Zbieranie punktów za konkretne działania na stronie. Również z ciekawymi nagrodami, dostępnymi dla każdego i specjalne na najlepszych w całej zabawie.

Jeszcze ogłoszenie techniczne. Poprawiony został mechanizm walk pokemon. Wyeliminowany został pewien mały "paradoks" zauważony przez jednego z gracza, że w pewnych warunkach słabszy pokemon potrafił zadawać większe obrażenia niż wytrenowany. Zmiana jednak może być widoczna dla wielu waszych pokemonów poprzez zwiększone obrażenia :)
data: 21-04-2022 Wielknocne zabawy - nagrody
Święta minęły jak zawsze szybko :) Atrakcje z tej okazji w naszej grze też już się zakończyły. Czas na nagrody. W zakładce Memory opublikowany został ostateczny ranking. Gracze z podium proszeni są o wiadomość na konto admin z informacją jaką nagrodę wybierają. Pozostali otrzymają zaraz swoje nagrody. Talony na jagody oraz doświadczenie dla wybranego pokemona będzie można od dzisiaj do soboty włącznie wymienić w Plecaku.

Unikatowe Xerneas Easter trafiają do graczy: Belzi oraz dszymczak16. Pokemony wkrótce znajdziecie w rezerwie pokemon. Gratulacje.

Dziekujemy wszystkim za udział i zapraszamy wkrótce na nowe zabawy :) Już niedługo Majówka :)
data: 16-04-2022 Wielkanoc 2022 - start
Miał być start zabawy o godzinie 15:00, ale będzie wcześniej, szkoda marnować wolnego dnia na czekanie :) Lepiej śmigać po dziczy i Wielkanocnej Krainie. W grze pojawi się także Wielkanocne Memory z ciekawymi nagrodami dla najlepszych, ale także dla każdego możliwość wygrania Koszyczków Wielkanocnych i talonów na jagody specjalne :) Mamy nadzieje, że Wielkanoc upłynie wam na łapaniu pokemonów :)
Start zabawy będzie do godziny 13:30. Zapraszamy :)
data: 16-04-2022 Wielkanoc 2022
Dzisiaj po godzinie 15:00 rozpocznie się zabawa z okazji Świąt Wielkanocnych. Otwarta zostanie Wielkanocna Kraina z masą ciekawych pokemonów i przedmiotów. Dodana zostanie Wielkanocna Kolekcja pewnego pokemona, którą będzie można wymienić na pewną alolańską formę dużego pokemona :) Dla najlepszego poszukiwacza jajek w dziczy i najlepszego eksploratora Wielkanocnej Krainy przewidziana jest unikalny świąteczny pokemon legendarny :) Zabawa potrwa do wtorku do północy :)

Życzymy wszystkim zdrowych i spokojnych świąt Wielkanocnych, mokrego Dyngusu :) i oczywiście udanych łowów i szczęścia w poszukiwaniu pokemonów do kolekcji :)
data: 30-03-2022 Awans Polski na Mistrzostwa Świata
Wczoraj naszej reprezentacji udało się wywalczyć awans na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej i jest to świetny powód, żeby świętować :) Z tej okazji w dziczy zostało ukrytych aż 50 piłek, które po znalezieniu będziecie mogli wymienić na bardzo ciekawe nagrody. Można w nich znaleźć prawie wszystko od jagód specjalnych i energy drinków przez żetony masterballe, oldballe, cukierki, po jeden z ataków TM (Outrage, Attrack lub Seismic Toss), Megaprzedmioty, małe i duże nawozy do ogrodu, różowe i brązowe Cukierki. Piłki można będzie znajdować od godziny 12:00, aż do znalezienia ostatniej.

Uruchomiona została także z tej okazji szybka promocja na wykup pokeDolarów.

Nastąpią także małe zmiany dotyczące Brązowych Cukierków - od dzisiaj nie będzie możliwe cofnąć poziomu poniżej jego minimalnego poziomu występowania w grze.

Poprawiony zostanie także mechanizm zabezpieczający przed Pushem na targu, aukcjach, w kantorze oraz "pożyczaniem" pokemonów poprzez aukcje pokemon.

Życzymy udanej zabawy i gratulacje dla naszej reprezentacji.
Logowanie
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasła
Statystyki
Graczy online: 56
Aktywnych graczy: 1288
Nowi gracze dzisiaj: 0
Zarejestrowani gracze wczoraj: 61
Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
© Nazwa Pokemon, postacie pokemonów i grafika jest wlasnoscią firmy Nintendo © 1995-2011 Nintendo/Creatures Inc./GAME FREAK inc. Pokemon and Pokemon character names are trademarks of Nintendo TOP50 Gry