Aktualności

Sprawdź ostatnie ogłoszenia z gry. Przeczytaj o najnowszych zmianach i rozgrywanych zabawach.
data: 01-12-2023 Startuje Kalendarz Adwentowy
Dzisiaj 1 grudnia co oznacza początek odliczania do Świąt Bożego Narodzenia. Od dzisiaj można otwierać okienka kalendarza adwentowego. Znajdziecie w nim prawie wszystkie dostępne przedmioty w grze. Codziennie jedno okienko do otwarcia po odpowiedniej ilości wizyt w dziczy i jedno bonusowe okienka do zakupienia za jeny lub pokedolary (na zmianę).
Życzymy udanej zabawy i ciekawych prezentów :)
data: 24-11-2023 Czarny Piątek, który jest weekendem :)
Black Friday, a u nas w rzeczywistości to czarny weekend :) Jak co roku w Sklepie Pokemon i Ekskluzywnym Sklepie trwają promocje. Dla wszystkich jest to 5% rabatu. Dla tych którzy lubią szukać w dziczy przedmiotów ten rabat może wzrosnąć aż do 40%. Przez weekend możliwe będzie znajdowanie różnych specjalnych przedmiotów, które podnoszą ten rabat . Część z nich normalnie do znalezienia, a niektóre dopiero podczas łapania pokemona. Każdy przedmiot można zamienić na inną ilość punktów. Początkowo potrzeba mało punktów na zwiększenie rabatu, jednak wraz z jego wzrostem liczba potrzebnych punktów także rośnie. Zabawa i promocje zakończą się w niedzielę o godzinie 23:59.
data: 10-11-2023 11 Listopada
Jutro Święto Niepodległości :) Jak tradycja wskazuje nie może on obejść się bez patriotycznego Memory :) Od godziny 19(piątek) w dziczy będzie można znajdować elementy niezbędne do zagrania w nie. Zabawa potrwa do poniedziałku do północy. Każde ułożenie memory w wyznaczonym czasie i posunięciach będzie nagradzane. Dla najlepszych w całej zabawie przygotowane zostały dodatkowe nagrody :)
Szczegóły w zakładce zabawy po godzinie 19:00.

Życzymy dobrej pamięci i szybkich ruchów :)
data: 31-10-2023 Halloween
Czas na Halloween :) U nas rozpocznie się o godzinie 18:00. Otwarta zostanie Straszna dolina w której będzie można złapać pokemony z nietypową cechą. Dotychczas "takich" pokemonów w grze nie było :)
Odbędą się także Mroczne zawody z nagrodami w postaci Eliksirów Hallowenn, które mocno mogą wzmocnić wasze pokemony :)
A także dla tych co lubią szukać w dziczy konkurs z równie ciekawymi nagrodami :)
Zapraszamy i udanej zabawy :)
data: 09-10-2023 Nowe Boostery
W grze pojawiły się nowe boostery nazwane Repeat. Są łatwiejsze do zdobycia. Zarówno megaprzedmioty, jak i gatunki megapokemony mogą się powtarzać przy ich wymianie, jednak ich zdolność podnoszenia statystyk jest mniejsza niż boosterów, które otrzymuje się bez powtarzających się przedmiotów / gatunków megapokemonów. Nadal większość gatunków może wypić tylko jeden booster. Wszystkie informacje znajdziecie w pokedexie w zakładce: Boostery pokemon.
data: 04-10-2023 Wymiana Emblematów Supermana
W Plecaku do 8 października możecie wymienić niewykorzystane emblematy Supermana z Jesiennej Krainy na jagody specjalne. Jeden emblemat to jedna losowa jagoda specjalna. W wymianie tej można także trafić jagody Pomeg.
data: 29-09-2023 Dzień Chłopaka - Jesienna Kraina
Od kilku dobrych lat nie było żadnego "świętowania" na naszej grze z okazji święta chłopaków :) Dlatego w tym roku musieliśmy to zmienić :)
O godzinie 19:00 otwarta zostanie Jesienna Kraina. Oprócz ciekawych przedmiotów i pokemonów będzie można z niej znaleźć Emblematy Supermana :) Służą one do wymiany na trochę "przypakowanych" shiny samców. Dla tych co się nie załapią na pokemona po zabawie będzie czekać opcja wymiany emblematów na jagody specjalne. Co jeszcze ciekawego jest w tej krainie i jak zdobyć do niej przepustki dowiecie się rozwijać menu w panelu bocznym.

Dodatkowo nastąpiła zmiana w ilości otrzymywanych jagód specjalnych w nagrodach za osiągnięcia. W regionie Kanto/Johto w każdej lokacji od 10 poziomu osiągnięcia otrzymamy 20% więcej jagód. Dodatkowo usunięte zostało ograniczenie o maksymalnej ilości 50 jagód specjalnych za jeden poziom osiągnięcia. W pozostałych regionach od 5 poziomu osiągnięcia otrzymamy 33% więcej jagód. Wyjątkami są lokalizacje: Stara Fabryka (Hoenn), Kanion(Sinnoh), Błękitna wyspa(Unova), Tajemniczy Ocean(Kalos), Wyspa Ulaula(Alola) w których od 5 poziomu otrzymacie aż 50% więcej jagód specjalnych.
Pewnie wielu graczy ta zmiana ucieszy :) Udanego weekendu :)
data: 27-09-2023 Boostery Pokemon
Masz niepotrzebne Megaprzedmioty lub Megapokemony nie są już ci przydatne? Możesz je teraz wymienić na Boostery. To specjalne eliksiry, które pomogą podnieść statystyki pokemonowi. Wszystkie niezbędne informacje o typach i działaniu boosterów znajdziecie w pokedexie: Boostery Pokemon, a wymiany dokonacie w zakładce "Boostery Poemony" w menu "Miasto".
data: 15-09-2023 Opuszczona Szkoła
Dwa tygodnie szkoły w tym roku szkolnym za nami :) A u nas dzisiaj od godziny 18:00 otwarta zostanie legendarna już Opuszczona Szkoła ze swoimi podlokacjami. Otwarta pozostanie do północy do niedzieli. Oprócz masy przedmiotów, możliwe będzie spotkać i złapać w niej unikalne samice oraz legendę Xerneas.

Przepustki otrzymacie u Handlarza, za wymianę przedmiotów, wykonując zadania oraz podczas zakupu PokeDolarów.

Udanych łowów i miłej zabawy :)
data: 05-09-2023 Zakończenie Wakacji, nightball
Rok szkolny już się rozpoczął i ostatni weekend z Wakacyjną krainą już za nami. Czas na ogłoszenie trenerów, którzy najwięcej razy odwiedzili w ostatni weekend krainę. Ostateczny ranking wygląda następująco:
1. Robert_003
2. BigMonk
3. CarpeDiem
Nasze gratulację i w celu odebrania pokemona skontaktujemy się przez wiadomości prywatne.

Nastąpiła także małe zmiana w działaniu Nightball. Teraz ich skuteczność to minimum 3-krotnie większa szansa, a w godzinach 1:00-3:59 to aż 4-krotna szansa. Cena tego pokeballa wzrosła o 100¥. Zmiana ta została wprowadzona na skutek propozycji na forum, która spotkała się z dużą pozytywną odezwą wśród trenerów :)
data: 02-09-2023 Wakacyjna Kraina
W wyniku błędu Wakacyjna Kraina została zamknięta o północy. Błąd został naprawiony i dalej można ją od teraz odwiedzać do jutra do północy. Za utrudnienia przepraszamy :)
data: 29-08-2023 Pożegnanie Wakacji
W ten weekend nastąpi ostatnie, dodatkowe otwarcie Wakacyjnej Krainy. Do złapania będą unikalne samiczki z jajka, których nikt nie złapał przez wakacje oraz kilka które już były złapane, ale cieszyły się dużym zainteresowaniem. Będą również nagrody w postaci pokemonów dla trójki trenerów, którzy odwiedzą krainę najwięcej razy. Start standardowo w piątek o godzinie 19:00. Więcej informacji i spis pokemonów samic z jaja wkrótce :)
Logowanie
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasła
Statystyki
Graczy online: 46
Aktywnych graczy: 500
Nowi gracze dzisiaj: 4
Zarejestrowani gracze wczoraj: 8
Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
© Nazwa Pokemon, postacie pokemonów i grafika jest wlasnoscią firmy Nintendo © 1995-2011 Nintendo/Creatures Inc./GAME FREAK inc. Pokemon and Pokemon character names are trademarks of Nintendo