Logowanie
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasła
Rejestracja
Login:
E-mail:
Hasło:
Powtórz hasło:
Wybierz swojego pokemona:

Witaj w grze pokemon online na PokeWalki.pl. Zostań najlepszym trenerem pokemon i złap je wszystkie!

W grze znajdziesz:
» VII generacji pokemon w regionach Kanto, Johto, Hoenn, Sinnoh, Unova, Kalos i Alola
» Megaprzedmioty i możliwość Mega Ewolucji pokemonów. Możliwość łapania Ultra Bestii
» Walki turowe z pokemonami - jak w wersji na konsole
» RAIDY pokemon - 200 pokemonów do pokonania
» Liga pokemon - jest dla doświadczonych graczy z mocnymi pokemonami, dla najlepszych czekają nagrody i sława
» Codziennie odbywają się turnieje w różnych kategoriach - każdy gracz może zmierzyć w turnieju odpowiednim dla swojego poziom
» Rozmnażanie pokemonów
» Zdobywanie odznak walcząc w Salach Liderów poszczególnych regionów i miast. Dodatkowo możesz zmierzyć się z trenerami w Komnatach Legend, Alei Sław, Mega Trenerami
» Walki z innymi graczami w różnych formułach
» Prowadzenie własnego ogródka z jagodami
» Cały zbiór zadań od profesorów
» Ciekawe zabawy z nagrodami
» Zdobywanie osiągnięć
» Możliwość licytowania przedmiotów i pokemonów oraz wystawianie aukcji
... i wiele innych ciekawych przygód
Walka demo
Zobacz jak wygląda przykładowa walka w dziczy - turowa
Galeria
Zobacz zrzuty ekranu z gry - to tylko niewielki ułamek możliwości jaki znajdziesz w grze

Aktualności czyli co nowego w grze

data: 29-09-2023 Dzień Chłopaka - Jesienna Kraina
Od kilku dobrych lat nie było żadnego "świętowania" na naszej grze z okazji święta chłopaków :) Dlatego w tym roku musieliśmy to zmienić :)
O godzinie 19:00 otwarta zostanie Jesienna Kraina. Oprócz ciekawych przedmiotów i pokemonów będzie można z niej znaleźć Emblematy Supermana :) Służą one do wymiany na trochę "przypakowanych" shiny samców. Dla tych co się nie załapią na pokemona po zabawie będzie czekać opcja wymiany emblematów na jagody specjalne. Co jeszcze ciekawego jest w tej krainie i jak zdobyć do niej przepustki dowiecie się rozwijać menu w panelu bocznym.

Dodatkowo nastąpiła zmiana w ilości otrzymywanych jagód specjalnych w nagrodach za osiągnięcia. W regionie Kanto/Johto w każdej lokacji od 10 poziomu osiągnięcia otrzymamy 20% więcej jagód. Dodatkowo usunięte zostało ograniczenie o maksymalnej ilości 50 jagód specjalnych za jeden poziom osiągnięcia. W pozostałych regionach od 5 poziomu osiągnięcia otrzymamy 33% więcej jagód. Wyjątkami są lokalizacje: Stara Fabryka (Hoenn), Kanion(Sinnoh), Błękitna wyspa(Unova), Tajemniczy Ocean(Kalos), Wyspa Ulaula(Alola) w których od 5 poziomu otrzymacie aż 50% więcej jagód specjalnych.
Pewnie wielu graczy ta zmiana ucieszy :) Udanego weekendu :)
data: 27-09-2023 Boostery Pokemon
Masz niepotrzebne Megaprzedmioty lub Megapokemony nie są już ci przydatne? Możesz je teraz wymienić na Boostery. To specjalne eliksiry, które pomogą podnieść statystyki pokemonowi. Wszystkie niezbędne informacje o typach i działaniu boosterów znajdziecie w pokedexie: Boostery Pokemon, a wymiany dokonacie w zakładce "Boostery Poemony" w menu "Miasto".
data: 15-09-2023 Opuszczona Szkoła
Dwa tygodnie szkoły w tym roku szkolnym za nami :) A u nas dzisiaj od godziny 18:00 otwarta zostanie legendarna już Opuszczona Szkoła ze swoimi podlokacjami. Otwarta pozostanie do północy do niedzieli. Oprócz masy przedmiotów, możliwe będzie spotkać i złapać w niej unikalne samice oraz legendę Xerneas.

Przepustki otrzymacie u Handlarza, za wymianę przedmiotów, wykonując zadania oraz podczas zakupu PokeDolarów.

Udanych łowów i miłej zabawy :)
data: 05-09-2023 Zakończenie Wakacji, nightball
Rok szkolny już się rozpoczął i ostatni weekend z Wakacyjną krainą już za nami. Czas na ogłoszenie trenerów, którzy najwięcej razy odwiedzili w ostatni weekend krainę. Ostateczny ranking wygląda następująco:
1. Robert_003
2. BigMonk
3. CarpeDiem
Nasze gratulację i w celu odebrania pokemona skontaktujemy się przez wiadomości prywatne.

Nastąpiła także małe zmiana w działaniu Nightball. Teraz ich skuteczność to minimum 3-krotnie większa szansa, a w godzinach 1:00-3:59 to aż 4-krotna szansa. Cena tego pokeballa wzrosła o 100¥. Zmiana ta została wprowadzona na skutek propozycji na forum, która spotkała się z dużą pozytywną odezwą wśród trenerów :)
data: 02-09-2023 Wakacyjna Kraina
W wyniku błędu Wakacyjna Kraina została zamknięta o północy. Błąd został naprawiony i dalej można ją od teraz odwiedzać do jutra do północy. Za utrudnienia przepraszamy :)
data: 29-08-2023 Pożegnanie Wakacji
W ten weekend nastąpi ostatnie, dodatkowe otwarcie Wakacyjnej Krainy. Do złapania będą unikalne samiczki z jajka, których nikt nie złapał przez wakacje oraz kilka które już były złapane, ale cieszyły się dużym zainteresowaniem. Będą również nagrody w postaci pokemonów dla trójki trenerów, którzy odwiedzą krainę najwięcej razy. Start standardowo w piątek o godzinie 19:00. Więcej informacji i spis pokemonów samic z jaja wkrótce :)
data: 13-08-2023 Długi weekend
Ze względu na to, że wtorek jest wolny i trwa długi weekend sierpniowy Wakacyjna Kraina będzie otwarta, aż do wtorku do godziny 23:59 :)

Mała aktualizacja nastąpiła także w ostatnio dodanym Move Reminder. Od dzisiaj z tej maszyny mogą także skorzystać unikalne formy w grze, np: formy Pink, Ice, Gyaradosy z łusek, formy Alolańskie, itd.
data: 11-08-2023 Move Reminder
Kolejna zmiana w grze, a właściwie nowe możliwości. W grze pojawił sie Move Reminder. Jest to urządzenie pozwalające na nauczenie pokemona ataków z jego poprzedniej formy. Niestety jak to bywa do działania maszyn potrzebna jest energia, a dokładnie magazynujące ją baterie i to nie dowolne, a specjalne do Move Reminder. Można je w limitowanych ilościach zakupić w sklepie oraz ekskluzywnym sklepie. Sprzedaż rozpocznie się dzisiaj o godzinie 20:00. Można je będzie także znaleźć w tym tyghodniu Wakacyjnej Krainie.

Związku z dodaniem kolejnej pozycji (Move Reminder) w menu w zakładce Miasto, odnośnik do Starego Profesora i Centrum Megapokemon zostały przeniesione do zakładki Postać.

W tym togodniu w Wakacyjnej Krainie oprócz możliwośći znalezienia baterii do Move Remindera, ponownie została zwiększona do 4x szansa na specjalne pokemony do kolekcji, a szansa na cukierki będzie w ten weekend 5-krotnie większa.
data: 03-08-2023 Kilka drobnych zmian
W grze nastąpiło kilka mniejszych zmian. Do Sklepu pokemon i do Ekskluzywnego sklepu trafiły nowe przedmioty umożliwiające powiększenie rezerwy i składu pokemon. W Sklepie pokemon można zakupić 5 Extra Rezerw - każda dodaje 20 miejsce w rezerwie i 5 Extra Składów - każdy dodaje 30 miejsc. Można zakupić je dopiero po wykupieniu Dużych rezerw i składów oraz należy posiadać odpowiednie poziomy. Ceny tych przedmiotów nie należą niestety do najmniejszych, a właściwie to chyba najdroższe przedmioty w grze, jednak dla wygody przechowywania pokemonów warto :)

Do Ekskluzywnego Sklepu natomiast trafiło 5 Złotych rezerw i 5 Srebrnych Składów - każdy dodaje odpowiednio po 30 miejsc.

Następną zmianą to poprawa przenoszenia pokemonów pomiędzy drużyną, składem i rezerwą. Teraz odbywa się to bez odświeżania całej strony co przyspiesza cały proces i jest wygodniejsze. Zapraszamy do testowania.

Poprawiony został błąd na targu, gdzie Kryształ Snu był błędnie brany za kryształ ataku.

W plecaku pojawiła się zakładka Kryształy Ataku, gdzie możecie sprawdzić jakie posiadacie kryształy i jak działają.

Wkrótce kolejne zmiany i nowości :)
data: 28-07-2023 Kolejny wakacyjny weekend
Kolejny piątek i kolejny weekend z Wakacyjną Krainą przed nami. W tym tygodniu poza praktycznie wszystkimi bonusami z poprzednich weekendów w Krainie będzie także można znaleźć Baterie Plus. Szansa na cukierki podnoszące statystyki jest 3x większa niż na początku. Szansa na spotkanie pokemonów do kolekcji w ten weekend została podwojona. Pokemony otrzymywane za te kolekcje także zostały trochę zmodyfikowane, a właściwie ich statystyki. Od teraz wymieniając kolekcje Exeggcute pokemon w zależności od wersji otrzyma bonus do statystyk 1000 lub 1500. Z kolei wymieniając kolekcje Pikachu wybrany pokemon otrzyma 500 punktów do statystyk i aż 2000 jednej wybranej przy wymianie :) Przykładowe pokemony i więcej szczegółów w zakładkach kolekcji.

Udanych łowów i miłego weekendu :)
data: 27-07-2023 Zmiany na targu
Od dzisiaj na targu można wystawiać więcej przedmiotów. A mianowicie przedmioty ewolucji u Wychowawcy z regionu Alola. Udostępniona została także możliwość wystawiania Kryształów ataku, zarówno jako oferty, jak i aukcje. Na aukcje można także wystawiać Baterie Plus od teraz.

Nastąpiła również wizualna zmiana w wystawianiu przedmiotów. Zostały one posegregowane według kategorii. Klikamy najpierw z jakiej grupy chcemy wystawić przedmioty i dopiero pojawia się możliwość wystawienia :)

Wkrótce kolejne nowości :)
data: 14-07-2023 Weekend wakacyjny
W ten weekend szansa na znalezienie Cukierków podnoszących statystyki w Wakacyjnej Krainie będzie 2 -krotnie większa :)

Dla trenera, który odwiedzi w ten weekend najwięcej razy Wakacyjną Krainę czeka wybrana legenda na 100 poziomie ze statystykami z poziomu 200 :) Można wybrać dowolną legendę, która dostępna jest już w grze od tych najstarszych z Kanto po najnowsze z Alola :) Aktualny ranking będzie dostępny w panelu z prawej strony po rozwinięciu szczegółów zabawy Wakacyjna Kraina.

I jeszcze tylko małe info. Przy zakupie repeli i tepeli nastąpiła kosmetyczna zmiana i można je od wczoraj kupować podając liczbę ile chce się zakupić, a nie jak było wcześniej pojedynczo :)
Logowanie
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasła
Statystyki
Graczy online: 15
Aktywnych graczy: 566
Nowi gracze dzisiaj: 1
Zarejestrowani gracze wczoraj: 6
Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
© Nazwa Pokemon, postacie pokemonów i grafika jest wlasnoscią firmy Nintendo © 1995-2011 Nintendo/Creatures Inc./GAME FREAK inc. Pokemon and Pokemon character names are trademarks of Nintendo