Aktualności

Sprawdź ostatnie ogłoszenia z gry. Przeczytaj o najnowszych zmianach i rozgrywanych zabawach.
data: 28-02-2024 Nagrody- Zimowe Memory
Oficjalny ranking dostępny już w zakładce gry. Trochę to trwało ponieważ niestety nie wszyscy zagrali podczas tej edycji uczciwie i wyniki musiały został zweryfikowane. Najlepszym gratulujemy. Doświadczenie dla pokemona można przydzielić w Plecaku do 3 marca. Graczy z podium prosimy o informację jaką nagrodę wybieracie.

Jeszcze małe ogłoszenie. W Banku w Vermilion został zwiększony limit z 300 mln na 500 mln :)
data: 23-02-2024 Zimowe Memory
Kolejny zimowy weekend przed nami. Pogoda co prawda wiosenna lub jak kto woli jesienna :) Ale nam to nie przeszkadza, żeby zagrać w memory w zimowym klimacie. Jak zwykle nagrody dla najlepszych i najszybszych. Dodatkowe nagrody w postaci Talonów na Jagody oraz Zimowych Prezentów. Te ostatnie są niezwykle ciekawe bo skrywają w sobie wiele unikalnych prezentów, m.in: najmocniejsze ataki Tm, megaprzedmioty, cukierki podnoszące statystyki i nawet ostatnio dodane pióra kolekcji Silvelly. Przez weekend także zimowa promocja na wykup pokedolarów. Memory trwa do niedzieli. Życzymy udanej zabawy.
data: 19-02-2024 Specjalne Jagody za Diamenty
W Plecaku do środy można wymienić niewykorzystane Diamenty na losowe jagody specjalne. Natomiast nagrody z Walentynkowej Układanki zostaną za niedługo dodane. Dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy najlepszym. Kolejne zabawy już niebawem :)
data: 18-02-2024 Zabawa walentynkowa
Został ostatni pokemon do wymiany, a zabawa już niedługo się skończy. Związku z tym od teraz szansa na znalezienie diamentów w Walentynkowej Dolinie została zwiększona 3-krotnie :) A niewykorzystane Diamenty będzie można wymienić jutro na losowe jagody specjalne. Jedna jagoda to jeden diament :)
data: 14-02-2024 Walentynki 2024
Dzisiaj święto zakochanych czyli Walentynki. U nas z tej okazji starują dwie zabawy :) Pierwsza z nich to Walentynkowa Układanka z ciekawymi nagrodami. Dokładnie to dwie układanki o różnym stopniu trudności i różnych nagrodach.

Druga to Walentynkowa Dolina Miłości i Walentynkowe Unikaty. Za diamenty znalezione w tej lokacji możecie zakupić kilka ciekawych Pokemonów. Kilka w wersji Pink, a także niedostępne dotychczas w grze Oricorio :) Znajdziecie tam także wiele innych ciekawych przedmiotów i pokemonów. W tej lokacji została zwiększona szansa na pokemony Tapu oraz można w niej znaleźć Kryształy Ataków. Pozostanie ona otwarta do poniedziałku do 12:00. Przepustki można zdobywać do niedzieli do północy. Serdecznie zapraszamy.
data: 02-02-2024 Kolekcja Silvally
Do gry została dodana kolejna kolekcja. Tym razem jest to kolekcja pokemona Silvally. Do jej zebrania konieczne są Pióra Silvally, które możecie znaleźć w regionie Alola. Za zebranie kolekcji otrzymacie bardzo ciekawy przedmiot pozwalający nauczyć dowolnego pokemona dowolnego ataku. Więcej szczegółów w Kolekcja Silvally w zakładce Miasto.

Mała zmiana nastąpiła również w menu. Do zakładki "Pokemony" przeniesiona została Sala Turniejowa i Lecznica Pokemonów, która wcześniej była w zakładce "Miasto".

W zakładce Złapane Pokemony można teraz także zobaczyć tylko złapane shiny pokemony i ich liczbę.

Do poniedziałku trwa promocja na wykup PokeDolarów.
data: 09-01-2024 Zakończenie zabaw
Święta, Sylwester a nawet święto Trzech Króli już za nami niestety... Zabawy się pokończyły oprócz legend Zespołu R. Tutaj nadal jest kilka pokemonów do wykupienia. Związku z tym nadal w dziczy można znajdować potrzebne przedmioty do tej zabawy. A szansa na ich spotkanie będzie się zwiększać co 2 godziny aż do sprzedania ostatniego pokemona :)

Wkrótce nowe zabawy i aktualizacje :)
data: 05-01-2024 Ostatni Świąteczny weekend
Jutro święto Trzech Króli i ostatni świąteczny weekend :) To też ostatnia szansa na odwiedziny Świątecznej Krainy, złapania ciekawych legend (kolejne sztuki z Ośrodka badawczego) i wygranie ciekawego pokemona. Tym razem dla trenera, który odwiedzi krainę najwięcej razy czeka wybrany Tapu z dobrym bonusem do statystyk :)
Świąteczna Kraina otwarta zostanie o godzinie 18:00. Ilość przepustek do znalezienia w dziczy dziennie wzrosła do 300. Dodatkowo można będzie spotkać Starszego Pana, który sprzedaje przepustki.
Szansa na znalezienie w dziczy i Krainie przedmiotów, które można wymieniać na sztabki została zwiększona 2-krotnie.
data: 30-12-2023 Sylwester i Nowy Rok 2024
Zgodnie z plotkami Świąteczna Kraina została właśnie otwarta. I będzie można ją odwiedzać do 2 stycznia do 12:00. Natomiast przepustki z zadań i dziczy będzie można zbierać do 1 stycznia do północy. W krainie i dziczy pojawiły się nowe unikalne legendy. Jak się okazało z Ośrodka Badawczego uciekło więcej legend niż początkowo było wiadomo :)

Wszystkie pokemony legendarne z kolekcji Magikarpia zostały rozdane. Staw jednak został otworzony do łapania dla zabawy i pokeZdrapek. Szansa na ich złapania jest teraz 5-krotnie większa :)
Nagrody za rankingi łapania Magikarpiów zostaną rozdane jeszcze dzisiaj lub jutro w godzina przedpołudniowych.

Życzymy wszystkim trenerom udanej zabawy Sylwestrowej i szczęśliwego Nowego Roku :)
data: 27-12-2023 Święta, święta i po...
Święta zleciały jak zawsze szybko, jednak część zabaw dalej trwa. Pogłoski chodzą, że warto dalej wykonywać zadania i misje bo Świąteczna Kraina powróci w weekend noworoczny z nowymi legendami, o których dotychczas nie było wiadomo, że uciekły z Centrum Badawczego.

Świąteczna Krainę w tej edycji najwięcej razy odwiedził trener: lordtost. Gratulujemy!
data: 24-12-2023 Święta Bożego Narodzenia
Dzisiaj Wigilia. Dzień wesoły i bardzo przyjemny. W naszej grze nie zabraknie atrakcji. Zamieszanie świąteczne było w tym roku ogromne, nie tylko u nas, ale także w Ośrodku Badawczym. Skutkiem tego do dziczy i Świątecznej Krainy uciekła cała masa unikalnych legendarnych pokemenów z dużym bonusem do statystyk. Część z nich można złapać bezpośrednio, a część została już wyłapana przez Zespół R. Całe szczęście oni bardziej kochają kosztowności niż pokemony i jest szanse je od nich odzyskać :) Część z legend znalazła się na terenie stawu i można je otrzymać za kolekcję Magikarpi w pokeWędkowaniu. PokeWedkowanie to szansa nie tylko na legendarne pokemony ale także pokeZdrapki w których możecie znaleźć fajne przedmioty. Ciekawe nagrody czekają także dla wędkarzy za rankingi :)
No i oczywiście Świąteczna Kraina, w której można spotkać prawie każdego pokemona w grze i całą masę ciekawych przedmiotów.
Życzymy wszystkim spokojnych świąt i dobrej zabawy :)
data: 18-12-2023 Święta już tuż, tuż...
Ostatni tydzień do świąt Bożego Narodzenia. Z tej okazji od dzisiaj można wykonywać misje świąteczne oraz zadania świąteczne - Ekstra. Misji świątecznych codziennie jest 10. Od najłatwiejszych po ekstremalne. Za każdą misję wykonaną otrzymuje się Bombki. Są to przepustki do świątecznej krainy, która będzie dostępna w święta. Zadania świąteczne - Ekstra to zadanie dla wszystkich trenerów, za które można otrzymać sporo przepustek. Takich zadań w ciągu dnia są trzy. O godzinie 9, 15 i 21.

Zachęcamy do wykonywania zadań bo będzie to praktycznie jedyny, a na pewno główny sposób na odwiedziny Świątecznej Krainy, w której w tym roku będą skrywać się unikatowe i mocne legendy :) Więcej szczegółów wkrótce.
Logowanie
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasła
Statystyki
Graczy online: 44
Aktywnych graczy: 446
Nowi gracze dzisiaj: 2
Zarejestrowani gracze wczoraj: 3
Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
© Nazwa Pokemon, postacie pokemonów i grafika jest wlasnoscią firmy Nintendo © 1995-2011 Nintendo/Creatures Inc./GAME FREAK inc. Pokemon and Pokemon character names are trademarks of Nintendo