Wyjaśnienie bana?


Postprzez amon-re » 10 mar 2018, o 16:40

Wspieram SZycę.

Tak, ja Amon. Nigdy mnie SZyca nie zawiódł.

@SZyca weź wrzuć te PW tutaj
zamkniesz japy trollom typu Bartek300

@Misiek/reszta modów - uważam, że SZyciusiowi się jednak należy wyjaśnienie za co konkretnie tego bana wyłapał. Justice is justice.

@Bartek300 - serio, działasz mi na nerwy, myślałem że coś pod kopułą ci się poprzestawiało, dałeś sensowne propozycje na Forum co poparłem . Kiedyś mi pomogłeś.
Tymczasem pracujesz na moją wrogość względem ciebie BO:

prowokujesz, kłamiesz, donosisz, wszczynasz ferment, ośmieszasz się.

temat cie nie dotyczy, a dowaliłeś się Szycy jak giez tyłka konia. weź na luz!!
لَا إِلٰهَ إِلَّا ٱلله

amon-re  

 
Posty: 371
Dołączył(a): 21 mar 2016, o 11:09
Lokalizacja: Szczecin



Postprzez bartek300 » 10 mar 2018, o 17:49

amon-re napisał(a):Wspieram SZycę.

Tak, ja Amon. Nigdy mnie SZyca nie zawiódł.

@SZyca weź wrzuć te PW tutaj
zamkniesz japy trollom typu Bartek300

@Misiek/reszta modów - uważam, że SZyciusiowi się jednak należy wyjaśnienie za co konkretnie tego bana wyłapał. Justice is justice.

@Bartek300 - serio, działasz mi na nerwy, myślałem że coś pod kopułą ci się poprzestawiało, dałeś sensowne propozycje na Forum co poparłem . Kiedyś mi pomogłeś.
Tymczasem pracujesz na moją wrogość względem ciebie BO:

prowokujesz, kłamiesz, donosisz, wszczynasz ferment, ośmieszasz się.

temat cie nie dotyczy, a dowaliłeś się Szycy jak giez tyłka konia. weź na luz!!

Po pierwsze mój drogi chłopce ,, nikt nie może łamać regulaminu chatu,, < Takie incydenty trzeba zgłaszać do modów. A oni dają odpowiednie bany lub ostrzeżenia. Guzik mnie to obchodzi co o mnie mówią gracze.Według mnie trzeba wszystkich zbanować graczy z chatu bo nikt nie zgłasza takich rzeczy, jedynie ja.Weź mnie nie irytuj , po trochę mnie przynudzasz. Te twoje komentarze są takie nudne aż spać się chce. A co do szycy nie broń go cały czas by zaczepiał bo mu się nudzi? A ty go bronisz jak obrońca w sądzie.Weź nie kompromituj się.
Dziś odchodzę z gry jeśli nic nie zostanie zrobione z moimi banami na chat

bartek300  

Avatar użytkownika
 
Posty: 604
Dołączył(a): 28 lis 2013, o 16:51



Postprzez jeremiash » 10 mar 2018, o 19:45

Tak bartek a ty powinieneś za donoszenie medal dostać... lub jakąś inną rangę na czacie dla ciebie żeby każdy wiedział że nie warto zbytnio pisać bo można oberwać za nic...
Obrazek
Wszystko płynie, wszystko płynie, wszystko płynie znów...

jeremiash  

Avatar użytkownika
 
Posty: 159
Dołączył(a): 18 lis 2017, o 17:24



Postprzez charmadel » 11 mar 2018, o 17:18

jeremiash napisał(a):Tak bartek a ty powinieneś za donoszenie medal dostać... lub jakąś inną rangę na czacie dla ciebie żeby każdy wiedział że nie warto zbytnio pisać bo można oberwać za nic...

Dokładnie. :D

charmadel  

 
Posty: 110
Dołączył(a): 14 mar 2017, o 13:27



Postprzez theproject » 11 mar 2018, o 20:13

SZyca bana dostał kiedy? Jak on prawilny 100% . Żaden Judasz (Co Amon powiedział)

theproject  

Avatar użytkownika
 
Posty: 579
Dołączył(a): 13 sty 2014, o 20:20



Postprzez bartek300 » 11 mar 2018, o 20:28

theproject napisał(a):SZyca bana dostał kiedy? Jak on prawilny 100% . Żaden Judasz (Co Amon powiedział)

Z 2 dni temu.Zaczepia graczy bo mu się nudzi.A moderatorzy zbyt łagodnie go traktują.
Dziś odchodzę z gry jeśli nic nie zostanie zrobione z moimi banami na chat

bartek300  

Avatar użytkownika
 
Posty: 604
Dołączył(a): 28 lis 2013, o 16:51



Postprzez szyca » 11 mar 2018, o 20:59

Mógłby ktoś zrobić tak, aby Bartek w żaden sposób na wszystkich kontach się nie wypowiadał? Nic nie wnosi na forum, jedynie go zaśmieca.
Nadal proszę moderatora który mnie zbanował na ETEER o wypowiedź w tym wątku, oraz jeśli to możliwe wyjaśnienie bana, w regulaminie jest jasno napisane iż powód swojego bana można znaleźć na forum, a jakoś tego powodu nie widzę.
~~
Obrazek
~~ On the Death Row booklet, we found your two prints
Your thumb and your index, the judge will love this ~~

szyca  

Avatar użytkownika
 
Posty: 134
Dołączył(a): 14 paź 2016, o 18:32



Postprzez bartek300 » 12 mar 2018, o 00:03

szyca napisał(a):Mógłby ktoś zrobić tak, aby Bartek w żaden sposób na wszystkich kontach się nie wypowiadał? Nic nie wnosi na forum, jedynie go zaśmieca.
Nadal proszę moderatora który mnie zbanował na ETEER o wypowiedź w tym wątku, oraz jeśli to możliwe wyjaśnienie bana, w regulaminie jest jasno napisane iż powód swojego bana można znaleźć na forum, a jakoś tego powodu nie widzę.

Spytaj kaka17 lub theoo .Czy ktoś tu z administracji możesz odpisać w sprawie prowokacji gracza szyca? Siedzę na chacie bardzo długo i widzę jak on potrafi wkurzać graczy swoimi tekstami.To ze nie ma na niego skarg bo się go inni boją.A co jak jeden gracz złoży na niego skargę? Olejecie go? Jak to jest z tą sprawą.Ponawiam skargę na gracza szyca.
Dziś odchodzę z gry jeśli nic nie zostanie zrobione z moimi banami na chat

bartek300  

Avatar użytkownika
 
Posty: 604
Dołączył(a): 28 lis 2013, o 16:51



Postprzez bartek300 » 13 mar 2018, o 14:03

Panie adminie Szyca od dłuższego czasu wywiera emocje na graczach i Ci gracze dostają bany a On nie.Pilnie proszę o odpisanie w tej sprawie dt.Gracza Szyca.
Dziś odchodzę z gry jeśli nic nie zostanie zrobione z moimi banami na chat

bartek300  

Avatar użytkownika
 
Posty: 604
Dołączył(a): 28 lis 2013, o 16:51



Postprzez amon-re » 13 mar 2018, o 15:49

jak można wywierać na kimś emocje?

Bartek co ty chrzanisz???

Nigdy się nie zetknąłem, żeby SZyca prowokował.
A to że gracze inni dostają bany to nie problem Szycy, ani nikogo innego poza tymi osobami. Bo to świadczy źle o tych ludziach a nie o SZycy
لَا إِلٰهَ إِلَّا ٱلله

amon-re  

 
Posty: 371
Dołączył(a): 21 mar 2016, o 11:09
Lokalizacja: Szczecin


Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bany i kary

cron