Wprowadzenie przywiązania-sprzeciw graczy.

Postprzez jules1992 » 10 mar 2020, o 19:05

Dużo graczy na czele ze mną uważa, że to przywiązania nie powinno być wprowadzone do gry. Walki i tak są już zagmatwane, kolejność ustawiania ataków w lidze kompletnie się nie sprawdza a wprowadzenie dodatkowych zmian całkowicie rozwali ligę w której i tak ciężko o komplet graczy. Dodatkowo dużo graczy kolekcjonuje sobie poki i nie używa ich do walki, więc strata takiego poka w związku z niskim przywiązaniem jest kompletnym nieporozumieniem.
Dodatkowo nie ma co ukrywać, różowe jagody zapewne będą za pd a co za tym idzie będzie to faworyzowało graczy co robią przelewy. Same zasady na jakich działa przywiązanie nie do końca są zrozumiałe nawet przed moderatorów a co dopiero przez dzieci lub nieletnich, którzy w większości tu grają. Kto uważa tak samo niech się pod tym podpiszę, albo jak o czymś zapomniałem to niech uzupełni wątpliwości.

jules1992  

Postprzez nieznajomy » 10 mar 2020, o 19:09

jules1992 napisał(a):Dużo graczy na czele ze mną uważa, że to przywiązania nie powinno być wprowadzone do gry. Walki i tak są już zagmatwane, kolejność ustawiania ataków w lidze kompletnie się nie sprawdza a wprowadzenie dodatkowych zmian całkowicie rozwali ligę w której i tak ciężko o komplet graczy. Dodatkowo dużo graczy kolekcjonuje sobie poki i nie używa ich do walki, więc strata takiego poka w związku z niskim przywiązaniem jest kompletnym nieporozumieniem.
Dodatkowo nie ma co ukrywać, różowe jagody zapewne będą za pd a co za tym idzie będzie to faworyzowało graczy co robią przelewy. Same zasady na jakich działa przywiązanie nie do końca jest zrozumiałe nawet przed moderatorów a co dopiero przez dzieci lub nieletnich, którzy w większości tu grają. Kto uważa tak samo niech się pod tym podpiszę, albo jak o czymś zapomniałem to niech uzupełni wątpliwości.

Już od dawana powinno wejść przywiązanie do gry ale nie robiono tego.Teraz będzie ciekawsza rywalizacja i nie widzę sensu nawet się sprzeciwiać ponieważ gra rozwija się na korzyść.Gram tu może 6/7 lat.Gra powinna rozwijać się na plus a nie na minus.Juless jak się nie podoba nie graj i tyle.
Wiem ile popełniłem błędów w grze.Chcę od nowa zacząć wszystko.Zaufa mi ktoś?

nieznajomy  

Postprzez mercedes » 10 mar 2020, o 19:11

Bez urazy ale ostatnie ogłoszenie to poroniony pomysł, jakieś procenty i wgl, co to ma być ? dojdzie do tego że ta gra będzie na kalkulacje. Adminie, jeżeli chcesz żeby pokewalki stały się poketeam'em w którym już prawie nikt nie gra idziesz w dobrym kierunku. Pozdrawiam Merc

mercedes  

Postprzez rafael128 » 10 mar 2020, o 19:11

Jules ma rację od siebie dodam jedno jeszcze że z tego ogłoszenia co admin napisał w sprawie tego przywiązania to będzie się trzeba codziennie logować żeby utrzymać przywiązanie a nie wszyscy gracze logują się zawsze codziennie mi się trafia czasami nawet tydzień przerwy od gry.

rafael128  

Postprzez kotwitkacy » 10 mar 2020, o 19:12

Zdecydowanie jestem na nie. Pomysł według mnie nie ma racji bytu. Stracić poka tylko dlatego że siedzi sobie w rezerwie? To ma być kara za nieużywane go? Ponadto sam opis jak miało by to działać jest strasznie pogmatwany i skomplikowany. O jagody i tak jest już ciężko a wprowadzanie kolejnych jest moim zdaniem bezcelowe.

kotwitkacy  

Postprzez nieznajomy » 10 mar 2020, o 19:15

Specjalnie dla was nikt nie usunie z pokedexu wiadomości bo wam to się nie podoba ogarnicje się. Ostatnio co pamiętam o wycofaniu petycji z ogłoszenie nie udało wam się więc wątpię w to też .Ale życzę powodzenia.Admin odpis im po będzie zalew spamu zaraz o tym.
Ostatnio edytowano 10 mar 2020, o 19:18 przez nieznajomy, łącznie edytowano 1 raz
Wiem ile popełniłem błędów w grze.Chcę od nowa zacząć wszystko.Zaufa mi ktoś?

nieznajomy  

Postprzez andreas » 10 mar 2020, o 19:16

Dokładnie , nie ma sensu wprowadzać przywiązania

andreas  

Postprzez damcio1 » 10 mar 2020, o 19:18

Jules ma racje, przez takie coś można stracić dobre poki z rezerwy

damcio1  

Postprzez mercedes » 10 mar 2020, o 19:18

nieznajomy napisał(a):
jules1992 napisał(a):Dużo graczy na czele ze mną uważa, że to przywiązania nie powinno być wprowadzone do gry. Walki i tak są już zagmatwane, kolejność ustawiania ataków w lidze kompletnie się nie sprawdza a wprowadzenie dodatkowych zmian całkowicie rozwali ligę w której i tak ciężko o komplet graczy. Dodatkowo dużo graczy kolekcjonuje sobie poki i nie używa ich do walki, więc strata takiego poka w związku z niskim przywiązaniem jest kompletnym nieporozumieniem.
Dodatkowo nie ma co ukrywać, różowe jagody zapewne będą za pd a co za tym idzie będzie to faworyzowało graczy co robią przelewy. Same zasady na jakich działa przywiązanie nie do końca jest zrozumiałe nawet przed moderatorów a co dopiero przez dzieci lub nieletnich, którzy w większości tu grają. Kto uważa tak samo niech się pod tym podpiszę, albo jak o czymś zapomniałem to niech uzupełni wątpliwości.

Już od dawana powinno wejść przywiązanie do gry ale nie robiono tego.Teraz będzie ciekawsza rywalizacja i nie widzę sensu nawet się sprzeciwiać ponieważ gra rozwija się na korzyść.Gram tu może 6/7 lat.Gra powinna rozwijać się na plus a nie na minus.Juless jak się nie podoba nie graj i tyle.

rozwój kosztem osób które odejdą ? zacznij używać tego co masz w głowie...

mercedes  

Postprzez poloki1280 » 10 mar 2020, o 19:25

mercedes ty to lepiej się nie wypowiadaj bo ty to codziennie jesteś i poka to jedno a drugie jeszcze nawet poka nie masz z tm i z władowanie jag a teraz wyobraż sobie osobe która nie ma czasu na gre i np ma poka z tm i wartość przekracza 1kkk i co wtedy chciało by ci się jezcze grać

poloki1280  

Następna strona

Powrót do Propozycje do gry