Unban

Postprzez karpik » 25 cze 2020, o 01:23

Nie wiem nawet jak się do tego zabrać, dostałem bana na czat na 3 dni za wysłanie krótkiego filmu w którym jest jednorazowe, czy dwu przekleństwo a film trwa ok 3 4 min OKEJ. Wbijam na inne konto by wyjaśnić zaistniałą sytuację, ledwo co skopiowałem i wysłałem powód i czas bana a tu to "Twoje konto zostało zbanowane za nieprzestrzeganie regulaminu. Dodatkowe informacje: Omijanie bana" mówię spoko xd w te konto, zająłem się sobą przez parę godzin i ok. 23 czy 00:00 znowu wchodzę na czat z innego konta popatrzeć trochę popisałem 4fun dla beczki pisząc o maskach dla mopsów czy innych bzdetach i tu znów ban. Mówię spoko idę na karpia poklikać a tu "Twoje konto zostało zbanowane za nieprzestrzeganie regulaminu. Dodatkowe informacje: Ciągłe omijanie bana, prowokacje( przedłużenie)" I w tym momencie coś się we mnie złamało. Przeczytałem cały regulamin gry i czatu i nigdzie nic nie pisze o żadnym "omijaniu bana" więc kara za te przewinienie nie powinna obowiązywać, więc wnioskuję o unbana i o uzupełnienie regulaminu gdyż jest niekompetentny i nie zawiera rzeczy za które dostaje się bany. Nawet po uzupełnieniu go nadal nie mogę mieć bana bo prawo wstecz nie działa. Pozdrawiam cieplutko karpik.
Obrazek

karpik  

Postprzez monstermaster » 25 cze 2020, o 01:54

Mój drogi śpieszę z wyjaśnieniem. Wchodząc na inne konto mając bana na czat nie oferujesz niczego z konta które karą zostało objęte, to dosyć prosty mechanizm działania:
Kara na posługiwanie się czatem na koncie> oferowanie przedmiotów/pokemonów czy czegokolwiek co ma związek z ukaranym kontem> "omijanie bana"

Pozdrawiam

monstermaster  

Postprzez monstermaster » 25 cze 2020, o 02:11

A co do wyjaśniania bana.
Nie ma takiej potrzeby, po pierwsze jest wyjaśnienie powodu bana, po drugie jesteś na tyle spostrzegawczy że raczyłeś nawet tu zapisać za co DOKŁADNIE tego ów bana otrzymałeś.
Wracając do meritum próby wyjaśniania bana na czacie są traktowane tak samo jak niepotrzebne wszczynanie dyskusji, jeśli ktoś nie rozumie za co bana otrzymał tak jak ty za drugim razem przychodzi tu na forum i tu jest miejsce na rozpisywanie się jeśli jest taka potrzeba.

monstermaster  

Powrót do Bany i kary