Urozmaicenie kanto/johto

Postprzez cytrus » 11 sie 2019, o 13:05

Ostatnio mało kto chodzi po kanto/johto bo gracze decydowanie wolą więcej jagód niż 60 max w tym regionie.Dlatego wpadłem na pomysł aby dodać do dwóch max lokacji coś typu np.Góyr aby jakiś pokemon mógł to kruszyć.To moim zdaniem może polepszy zaglądanie do tego regionu graczy.
Staram się wrócić do normalności ale czy pozwolą mi na to.Tego nie wiem

cytrus  

Postprzez pokemonek » 12 sie 2019, o 23:27

kiedyś to sugerowałem... fajnie byłoby np gdyby np w górach coś się np działo z rock smashem, w lesie z cut przykładowo by pasowało coś na zasadzie małych drzewek nie takich hoennowskich, nie wiem morze woterfall bo np są fale na morzu, w jaskini może jakiś flash błyskiem może coś oświecić ale admin niestety mi odpisał ,,czym dalszy region tym lepsze bajery ... wątpię osobiście bo raczej każdy ma coś fajnego do zaoferowania tylko ten taki nudnawy ciut... ale wiesz Bartku to admina gra ale mocno byłbym na tak że fajne nowi gracze tam klikają z początku i wgl mogłoby im się bardziej spodobać ...

pokemonek  

Postprzez monstermaster » 13 sie 2019, o 04:09

pokemonek napisał(a):kiedyś to sugerowałem... fajnie byłoby np gdyby np w górach coś się np działo z rock smashem, w lesie z cut przykładowo by pasowało coś na zasadzie małych drzewek nie takich hoennowskich, nie wiem morze woterfall bo np są fale na morzu, w jaskini może jakiś flash błyskiem może coś oświecić ale admin niestety mi odpisał ,,czym dalszy region tym lepsze bajery ... wątpię osobiście bo raczej każdy ma coś fajnego do zaoferowania tylko ten taki nudnawy ciut... ale wiesz Bartku to admina gra ale mocno byłbym na tak że fajne nowi gracze tam klikają z początku i wgl mogłoby im się bardziej spodobać ...

Waterfall jest do wpływania na wodospady a surf na fale i morze xd

monstermaster  

Postprzez cytrus » 13 sie 2019, o 10:15

Wiem rozumiem. Po prostu dałem taki pomysł aby coś działo się w tym regionie. Klikanie jest nudne. A tak by coś sìe zadziała. Ja dałbym inaczej według innych ataków np. Jezioro to musi być w drużynie pokemon wodny z atakiem bubble i wtedy można by łowić skrzynię a ten atak by otwierał taką rzecz
Staram się wrócić do normalności ale czy pozwolą mi na to.Tego nie wiem

cytrus  

Powrót do Propozycje do gry