sprzedaż mega przedmiotów

Postprzez pokemonek » 27 lip 2019, o 11:56

składam temat ten ponieważ trochę się zebrało tego u ludzi i sądzę że wprowadzenie mogłoby być korzystne dla obuch stron, tylko no by cenki nie zaniżano wprowadzić twardą i opłacalną myślę że 500kk lub 20k pd przy tym co one dają to kupujący byłby na + duży i tak

pokemonek  

Postprzez jaćwing84 » 27 lip 2019, o 12:09

Również popieram.Prośba do admina o zwrócenie uwagi na te zagadnienie.

jaćwing84  

Postprzez stafu2 » 1 sie 2019, o 18:21

Jestem na nie bo mega przedmioty by można było pozyskać przez każdego kto ma pd bądz jeny. I każdy by szedł na łatwizne. Co najwyżej jestem za by handlarz kupował mega przedmioty za jeny bądz pd to jestem na tak. Niech to będzie jakieś wyzwanie dla nowych graczy a nie na łatwizne :) Już mają aukcje specjalne to im powinno starczyć a nie coraz bardziej tylko ułatwiać gre w takim przypadku strasznie łatwa sie zrobi dla każdego z mega przedmiotami i nikt się nawet nie skupi na robieniu mega trenerów bo wszystko będzie można kupić za Y lub pd . Nie idzmy na łatwizne co najwyżej niech gracze sprzedają u specjalnego handlarza lub wymieniają na gwiazdki te mega przedmioty, których nie potrzebują. Aukcje specjalne są dla graczy którzy chcą mega przedmioty , nie idzmy w tym kierunku :) Pozdrawiam.

stafu2  

Postprzez jojorex » 10 sie 2019, o 09:30

popieram stafu2 to było by nieuczciwe gdy nowi gracze robią se mega poki a doświatczoni gracze starali sie o mega przedmioty miesiącami

jojorex  

Postprzez acmilan93 » 27 sie 2019, o 14:38

Zawsze można wprowadzić że póki nie przejdziesz danych sal z mega trenerami nie możesz kupić danego przedmiotu. A jaka jest sprawiedliwość że ktoś co chwilę znajduje megaprzedmiot a niektórzy szukają go miesiącami. Szanse powinny być równe dla wszystkich.

acmilan93  

Postprzez stafu2 » 27 sie 2019, o 14:43

acmilan93 napisał(a):Zawsze można wprowadzić że póki nie przejdziesz danych sal z mega trenerami nie możesz kupić danego przedmiotu. A jaka jest sprawiedliwość że ktoś co chwilę znajduje megaprzedmiot a niektórzy szukają go miesiącami. Szanse powinny być równe dla wszystkich.

Tylko jest też inna sprawa gracze ci znajdują dużo przedmiotów bo sporo klikają czasem całymi dniami. Admina pytałem to żadna opcja sprzedawania przedmiotów nawet nie wejdzie więc na nią nie licz. Masz aukcje specjalne to musi wystarczyć . Szansa jest losowa sam niekiedy po 3 tygodnie szukam by znaleźć jakiś przedmiot .A szanse znalezienia ma każdy jeden taką samą po prostu jedni więcej klikają dlatego częściej im dropią proste.

stafu2  

Postprzez monstermaster » 29 sie 2019, o 16:36

Sceptilite ilość: 1 można i klikać nie wiele a i tak coś wleci

monstermaster  

Powrót do Propozycje do gry