sprzedaż mega przedmiotów

Postprzez pokemonek » 27 lip 2019, o 11:56

składam temat ten ponieważ trochę się zebrało tego u ludzi i sądzę że wprowadzenie mogłoby być korzystne dla obuch stron, tylko no by cenki nie zaniżano wprowadzić twardą i opłacalną myślę że 500kk lub 20k pd przy tym co one dają to kupujący byłby na + duży i tak

pokemonek  

Postprzez jaćwing84 » 27 lip 2019, o 12:09

Również popieram.Prośba do admina o zwrócenie uwagi na te zagadnienie.

jaćwing84  

Postprzez stafu2 » 1 sie 2019, o 18:21

Jestem na nie bo mega przedmioty by można było pozyskać przez każdego kto ma pd bądz jeny. I każdy by szedł na łatwizne. Co najwyżej jestem za by handlarz kupował mega przedmioty za jeny bądz pd to jestem na tak. Niech to będzie jakieś wyzwanie dla nowych graczy a nie na łatwizne :) Już mają aukcje specjalne to im powinno starczyć a nie coraz bardziej tylko ułatwiać gre w takim przypadku strasznie łatwa sie zrobi dla każdego z mega przedmiotami i nikt się nawet nie skupi na robieniu mega trenerów bo wszystko będzie można kupić za Y lub pd . Nie idzmy na łatwizne co najwyżej niech gracze sprzedają u specjalnego handlarza lub wymieniają na gwiazdki te mega przedmioty, których nie potrzebują. Aukcje specjalne są dla graczy którzy chcą mega przedmioty , nie idzmy w tym kierunku :) Pozdrawiam.

stafu2  

Postprzez jojorex » 10 sie 2019, o 09:30

popieram stafu2 to było by nieuczciwe gdy nowi gracze robią se mega poki a doświatczoni gracze starali sie o mega przedmioty miesiącami

jojorex  

Powrót do Propozycje do gry