Oficjalny Temat do zostawiania oświadczeń


Postprzez theproject » 13 sty 2019, o 12:49

Ogólnie zacznijmy od mojego bana :
Było multum osób które mnie doprowadzało do białej gorączki ( np. Amon-re) ale prawdopodobnie jakbym poznał prywatnie to może nie byłoby tak źle popełniłem wiele błędów ale no niestety ban był zasłużony szkoda że nie wyczyściłem konta bynajmniej by mi nie wciskali tego że w Gallade wierzę bardziej to mn do Venusaurów przyciąga (Swords Dance I Outrage . Nice!)
Co do tego co powiedział kari :
A jakie niby miało być weź ty mi powiedz 1 moje Lore i teraz ogólnie tworzeniem Lorów się nie zajmuje bo nie wychodzi mi to mimo iż mam głowę pełną
Dlaczego jestem wciąż na forum :
Forum is love , Forum is live (Przekreowana wiadomość z donate motara2k)

theproject  

Avatar użytkownika
 
Posty: 577
Dołączył(a): 13 sty 2014, o 20:20Postprzez kari_ » 13 sty 2019, o 16:14

Skoro chcesz zacząć robić takie posty, to może zacznij od używania kropek i przecinków. Przynajmniej oszczędzisz nam czasu spędzonego nad czytaniem wszystkich twoich rozwodów na ten temat, a może nawet twoje historyjki byłyby czytelne.

Poza tym, o czym Ty mi chciałeś w ogóle powiedzieć? Jakiś cytat?

kari_  

 
Posty: 62
Dołączył(a): 7 paź 2016, o 15:09Postprzez theproject » 13 sty 2019, o 22:33

kari_ napisał(a):Skoro chcesz zacząć robić takie posty, to może zacznij od używania kropek i przecinków. Przynajmniej oszczędzisz nam czasu spędzonego nad czytaniem wszystkich twoich rozwodów na ten temat, a może nawet twoje historyjki byłyby czytelne.

Poza tym, o czym Ty mi chciałeś w ogóle powiedzieć? Jakiś cytat?

Chcesz przecinki i kropki to już je naspamuje
W głównej mierze chodziło o to , że to nie miało być quality . Co to znaczy? Miało nie mieć sensu, miało być przewidywalne , miało sprawić wrażenie że jest napisane .... Tak na odwal To chciałem ci dokładnie przez stwierdzenie : "1 Lore" jak idziesz w dokładność to skrajną

theproject  

Avatar użytkownika
 
Posty: 577
Dołączył(a): 13 sty 2014, o 20:20Powrót do HydePark

cron