Ban na konto lordkruszwil4

Postprzez prozaik » 8 sty 2019, o 19:37

Moje konto o nazwie lordkruszwil4 zostało zbanowane a raczej odcięte od rzeczywistości (perm na czacie i perm na forum) co uniemożliwia mi rozwój bo np. nie mogę sprzedać drinków ani rozmawiać z innnymi graczami.
Administracja mówi, że "wypisywałem kompletne bzdury", ale spójrzmy np. na lore theprojecta:

"RoZdział 1 -Błędy dwa
Niestety ale znikąd pojawił się TheProjectEr
Huh ? Co to jest ? Nie to nie moŻe być . A jednak ? To c0ldz3r0. -powiedział TheProjectEr
TheProjectEr wziął całe swoje wyposażenie :
AK-47 Redline M4A1-S Decimator M4A4 Howl Glock-18 Candy Apple Desert Eagle BlaZe Five-Seven Monkey Business USP-S Kill Confirmed i AWP HyperBeast"

Widzimy tutaj jak autor fantazjuje, pisze, w mojej opinii, głupoty oraz jest niegramatyczny jak i nieortograficzny.

Jeśli jego lore to nie są "kompletne bzdury" to ja już nie wiem co jest, dlatego proszę administrację o zlitowaniem się nad moim kontem. Nie rozumiem dlaczego go dostałem. Przecież w Polsce panuje wolność wyznania i każdy może wierzyć w co chce. Jedni wierzą w Boga, Allaha, Wielkiego Latającego Potwora Spaghetti a ja wierzę w admina i mam prawo zgodnie z konstytucją nie ukrywać tego, dlatego czuję się na tej stronie prześladowany religijnie, tym bardziej, że nie zrobilem nic złego. Żadnego zamachu, żadnego ataku na jakąś klinikę, żadnego, broń adminie, obrażania administracji. Dlatego proszę administrację o litość lub choćby wyjaśnienie.

lordkruszwil4
KONTO lordkruszwil4 zostało, w mojej opinii zbanowane bezpodstawnie, proszę o o pomoc

prozaik  

Postprzez kari_ » 8 sty 2019, o 22:10

I tak jak na moje powinieneś przesadzić, bo nawet, jeśli robisz sobie jaja - to było trochę tego za dużo.

Po pierwsze, te posty to była totalna głupota, która po jednym wątku i banie na czacie powinna już zostać zaprzestana.
Po drugie, to są świeżo zrobione konta, więc widać, że zrobione są tylko dla spamu i nie ma problemu w banowaniu ich.
Po trzecie, aby zrobić ten wątek, musiałeś chyba założyć multikonto. :P

Oczywiście zgadzam się z tobą, bo jego lore jest jeszcze gorsze od twojego konceptu tu już nie chodzi o poprawność - te posty są po prostu strasznie cringy. Poza tym, administracja wielbi po prostu pojedyncze jednostki, a on ma u nich trochę wpływów.

Co jak co to do Ciebie nic nie mam, lecz jeśli przychodzisz tutaj się pobawić, to radzę Ci - nie walcz tutaj, bo administracja i tak okaże Ci disrespect i zamknie całą tą sprawę, lub w ogóle na nią nie odpowie, a to wiąże się z banem kolejnych kont. Naprawdę, radzę Ci, odpuść.

kari_  

Postprzez prozaik » 8 sty 2019, o 22:56

kari_ napisał(a):I tak jak na moje powinieneś przesadzić, bo nawet, jeśli robisz sobie jaja - to było trochę tego za dużo.

Po pierwsze, te posty to była totalna głupota, która po jednym wątku i banie na czacie powinna już zostać zaprzestana.
Po drugie, to są świeżo zrobione konta, więc widać, że zrobione są tylko dla spamu i nie ma problemu w banowaniu ich.
Po trzecie, aby zrobić ten wątek, musiałeś chyba założyć multikonto. :P

Oczywiście zgadzam się z tobą, bo jego lore jest jeszcze gorsze od twojego konceptu tu już nie chodzi o poprawność - te posty są po prostu strasznie cringy. Poza tym, administracja wielbi po prostu pojedyncze jednostki, a on ma u nich trochę wpływów.

Co jak co to do Ciebie nic nie mam, lecz jeśli przychodzisz tutaj się pobawić, to radzę Ci - nie walcz tutaj, bo administracja i tak okaże Ci disrespect i zamknie całą tą sprawę, lub w ogóle na nią nie odpowie, a to wiąże się z banem kolejnych kont. Naprawdę, radzę Ci, odpuść.

To jest moje stare konto na którym nie gram. Dzieki za radę, nie jest to takie głupie. Chyba poza jeremiashem, pokój jego zbanowanej duszy, jesteś jedyną osobą która kuma o co chodzi, ale uważaj, bo za to co napisałeś mi administracja dałaby bana w trzy sekundy. Co nie zmienia mojego poprzedniego pytania do administracji

Proszę odpowiedzcie!
KONTO lordkruszwil4 zostało, w mojej opinii zbanowane bezpodstawnie, proszę o o pomoc

prozaik  

Postprzez kari_ » 8 sty 2019, o 23:25

Już nie raz mówię takie coś i nic się nie stało. ;P

no i co do pierwszego może przesadzam, bardziej chodziło mi o to, że mogłeś to potraktować jako uwagę od nich i przestać, bo teraz widzisz, jak to się skończyło :D
Ja nie mam z tym żadnego problemu :)

kari_  

Postprzez theproject » 9 sty 2019, o 10:22

prozaik napisał(a):Moje konto o nazwie lordkruszwil4 zostało zbanowane a raczej odcięte od rzeczywistości (perm na czacie i perm na forum) co uniemożliwia mi rozwój bo np. nie mogę sprzedać drinków ani rozmawiać z innnymi graczami.
Administracja mówi, że "wypisywałem kompletne bzdury", ale spójrzmy np. na lore theprojecta:

"RoZdział 1 -Błędy dwa
Niestety ale znikąd pojawił się TheProjectEr
Huh ? Co to jest ? Nie to nie moŻe być . A jednak ? To c0ldz3r0. -powiedział TheProjectEr
TheProjectEr wziął całe swoje wyposażenie :
AK-47 Redline M4A1-S Decimator M4A4 Howl Glock-18 Candy Apple Desert Eagle BlaZe Five-Seven Monkey Business USP-S Kill Confirmed i AWP HyperBeast"

Widzimy tutaj jak autor fantazjuje, pisze, w mojej opinii, głupoty oraz jest niegramatyczny jak i nieortograficzny.

Jeśli jego lore to nie są "kompletne bzdury" to ja już nie wiem co jest, dlatego proszę administrację o zlitowaniem się nad moim kontem. Nie rozumiem dlaczego go dostałem. Przecież w Polsce panuje wolność wyznania i każdy może wierzyć w co chce. Jedni wierzą w Boga, Allaha, Wielkiego Latającego Potwora Spaghetti a ja wierzę w admina i mam prawo zgodnie z konstytucją nie ukrywać tego, dlatego czuję się na tej stronie prześladowany religijnie, tym bardziej, że nie zrobilem nic złego. Żadnego zamachu, żadnego ataku na jakąś klinikę, żadnego, broń adminie, obrażania administracji. Dlatego proszę administrację o litość lub choćby wyjaśnienie.

lordkruszwil4

Never Ending Story Powstało tak w sumie z nudy i nie miało mieć na celu ultra wywalonej w kosmos fabuły ogl miało to być w uniwersum Pokemon jednakże jest takie no jakby to powiedzieć absurdalne i takie miało być to miało po prostu sprawić wrażenie "Excuse me wtf?" Co ja czytam? co ja patrzę? Więc wiesz

theproject  

Powrót do Bany i kary