Upierdliwe puste strony

Postprzez aura_guardian » 30 gru 2018, o 13:09

Puste strony pojawiające się po wyborze pokemona do walki z dzikim pokemonem lub po zaakceptowaniu wyzwania trenera z dziczy. Przy trenerze przynajmniej widać po stanie pokemonów, że walka się odbyła. Są też dodawane dodatkowe nagrody, gdy trener jest pod wrażeniem itd. Jednak po walce z dzikim pokemonem nie ma możliwości złapania go. Problem ten zaczyna występować bardzo często i nie wiem czy jest on spowodowany błędem w grze, czy wina leży np. po stronie mojej przeglądarki. Podobny temat był już jakiś czas temu założony na forum, jednak pozostał bez odpowiedzi.
Obrazek

Jeśli też nie lubisz pisać wiadomości: ts3.nx-gaming.com

aura_guardian  

Postprzez admin » 30 gru 2018, o 14:34

Sprawdź myszkę bo problem ten występuje, gdy klikniesz dwa razy szybko w pokemona, którym chcesz walczyć. A zużyte myszki mają tendencję to takich zachowań.

admin  

Site Admin

Postprzez aura_guardian » 30 gru 2018, o 15:29

Dziękuję za poradę. Owszem, mam problem z LPM, ale nie sądziłem, że może to spowodować coś innego poza pustymi kliknięciami.
Obrazek

Jeśli też nie lubisz pisać wiadomości: ts3.nx-gaming.com

aura_guardian  

Postprzez kari_ » 30 gru 2018, o 19:56

Już bardzo dawno temu został rozwiązany ten problem. Problem powoduje to, co napisał admin. Nie było potrzeby zakładania kolejnego wątku, skoro z jakieś 4 lata temu każdy znał przyczynę

lol

kari_  

Powrót do Błędy w grze