Dowidzenia :')

Postprzez nergaljr » 15 wrz 2018, o 20:18

Marzec 2016
Poznałem tę grę dzięki reklamie gdzieś na kwejkach. Wówczas uwielbiałem i wiedziałem WSZYSTKO o pokemonach, więc bez zastanowienia zalogowałem się. Działałem na profilu Mart001 i Mart002 (sam nie wiem, po co robiłem drugie konto xD). Grałem codziennie. Rozumiałem grę i wszystkie zasady. Łatwo się dogadywałem z graczami. Nie byłem mistrzem/najlepszym w tę grę, ale liczyła się zabawa :) później parę z najfajniejszych ludzi odeszło... zastąpili ich jacyś niesympatyczni ludzie (mówiąc delikatnie ;)). Znikałem i pojawiałem się...

Kwiecień 2017
Poznałem baaaardzo fajną dziewczynę, która ma takie same gusty i upodobania co ja.

wakacje 2017
Praktycznie byłem codziennie, by z nią (i z TheProject) pogadać, popisać. It was so fukin amazing!

nowy rok szkolny 2017-2018
Dostałem depresji, ciągle się kłóciłem i żądałem wojny. Były różne nieprzyjemności...

Patrzę na to i sobie myślę: ,,Na kij wafla się tu logowałem?! Co by było, gdybym się tu nie logował?" Widzę, że z super gry z super graczmi stał się śmietnik... To ostatni raz, jak tu jestem (może jeszcze przyjdę odpowiadać). Tak czy inaczej: dowidzenia :') dziękuję za te dwa lata.

Pozdrowienia dla: misiek3000, Ivriel, Bobek24, TheProject, Totodile, lex1284. Może zobaczą...
https://www.youtube.com/watch?v=OyYnstGB3rM
Jeśli ktoś coś ode mnie chce, to zapraszam na mój profil na instagramie: @boy.from.valhalla (zobaczcie koniecznie nowe zdjęcie)
Pisać śmiało ;)

Utwór na pożegnanie: https://www.youtube.com/watch?v=OyYnstGB3rM
Ostatnio edytowano 15 paź 2018, o 02:48 przez nergaljr, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Obrazek

nergaljr  

Postprzez theproject » 17 wrz 2018, o 11:43

"We're faling into the unknown (It's the end) Another Ending has begin to unfold (It's the end of an Empire) ... It's the end of an Empire"

theproject  

Postprzez amon-re » 17 wrz 2018, o 11:54

a gdzie pozdro dla mnie?

Adios pomiocie :)
لَا إِلٰهَ إِلَّا ٱلله

amon-re  

Postprzez theproject » 17 wrz 2018, o 12:49

amon-re napisał(a):a gdzie pozdro dla mnie?

Adios pomiocie :)

Mogłeś mój tekst skopiować bo po Marcie może się jakiś T0xic pojawić

theproject  

Powrót do Inne