kupię po hodowlane

W tym dziale możesz napisać jakiego pokemona chciałbyś kupić.

Postprzez ciemnagwiazda » 26 sie 2018, o 11:55

Podczas hodowli powstają albo shiny albo zwykłe pokemony. Zwykłe pewnie odwalacie . Chętnie odkupię kilka które mnie interesują . Chodzi o samice , nie mogą być użyte w hodowli , są słabsze od samców ale chciałbym je kolekcjonować .
Konkretnie chodzi o : Charmander , Vulpix , Oddish , Meowth , Growlithe , Ponyta , Mareep , Ralts , Skitty , Feebas , Absol , Poochyena , Shinx , Buneary , Riolu ,

ciemnagwiazda  

Postprzez karpik » 27 sie 2018, o 13:49

samicy riolu, albsola, skitty nie ma
Obrazek

karpik  

Postprzez ciemnagwiazda » 2 wrz 2018, o 10:21

Mogą być wyższe formy , zwykle po rozmnażaniu wychodzi forma niższa od rodzica. dlatego wypisałem podstawowe.

ciemnagwiazda  

Postprzez szyca » 2 wrz 2018, o 12:17

ciemnagwiazda napisał(a):Mogą być wyższe formy , zwykle po rozmnażaniu wychodzi forma niższa od rodzica. dlatego wypisałem podstawowe.

Te pokemony są rzadkie (bynajmniej lucario, dostępny bodajże z lodowców w regionie sinnoh), a skitty oraz absola samiczek admin jeszcze nie wprowadził, lecz z tego co pamiętam, pisał, że pomalutku są dodawane brakujące samiczki oraz shiny do pokedexu (mam nadzieję, że nie doda tych dostępnych z eventów).
~~
Obrazek
~~ On the Death Row booklet, we found your two prints
Your thumb and your index, the judge will love this ~~

szyca  

Postprzez ciemnagwiazda » 17 wrz 2018, o 08:39

Ja tylko dałem ogłoszenie a nie rozpoczynałem dyskusję , więc jeśli nie macie tego czego mi potrzeba to dajcie upust swoim mądrościom gdzie indziej

ciemnagwiazda  

Postprzez amon-re » 17 wrz 2018, o 11:56

to pisz poprawne poki które są dostępne a nie takich których nie ma w grze
لَا إِلٰهَ إِلَّا ٱلله

amon-re  

Powrót do Kupię