Lukaduda

Postprzez lukaduda » 9 lip 2018, o 13:01

http://scr.hu/7xr8/s2o9h
http://scr.hu/7xr8/xb2kd
http://scr.hu/7xr8/irjtt
http://scr.hu/7xr8/qus9n
Wypowiedziałem tylko swoje zdanie nie chcą nikogo urazić a jeśli mod misiek3000 jest panienka to nie moja wina że to prawda go boli jak nie można już niczego napisać dajcie mi ban pernamenty na czat i tak się skończyło miłe zachowanie dla was na czacie i tak
fani moi wolą jak znów cierpię .... nawet kobieta którą kocham ma mnie dosyć ....

lukaduda  

Postprzez kari_ » 9 lip 2018, o 13:16

Słuchaj no, ja Cię rozumiem. Porównując tą grę do kilku lat wstecz to tutaj można dostać jedynie jakieś choroby.

Mogłeś to wyjąć z kontekstu, ale jak dla mnie to Luree startował do Ciebie tutaj jako jedyny. Rozumiem twoje zachowanie i tak, próbowałeś to ominąć po prostu ich ignorując, a misiek zachował się tak (mi się wydaje) jakby ze względu na twoją osobę.

Słuchaj, ja widziałem wiele przypadków na czacie i jedyne, co mogę Ci zalecić to po prostu nie udzielać się na chacie, skoro tak bardzo Ci zależy na nie wylatywaniu z gry. Widziałem nieraz takie głupie przypadki, że można byłoby wylecieć broniąc się, ale ta druga osoba pozostanie dumna i bezkarna. Poza tym jak dla mnie moderatorzy i reszta czczą tylko pojedyncze jednostki. Jak dla mnie po prostu nie wystarczy się niczym przejmować, ja udzielam się tylko na chacie jak chcę coś sprzedać/kupić, bo każdy i tak ma na mnie szczerze wywalone. :)

kari_  

Postprzez misiek3000 » 9 lip 2018, o 13:20

Powiem tylko jedno ;). Następnym razem, jak będziesz się kłócił, to nie dyskutuj, tylko się przymknij, bo to tylko tobie szkodzi. Ja się kłócić nie mam zamiaru. Wyskakiwanie z ankietami, dosłownie oczerniającymi moderatorów, samo w sobie jest nie na miejscu. Następnie kilka osób próbuje ci uświadomić, że nie masz racji, ty dalej brniesz w zaparte, osobom, które miały dostać ostrzeżenie, dostały je - w tym ty. Ale taki Luree mimo wszystko skończył dyskusje i nic nie napisał, natomiast ty zaczynasz się tłumaczyć ;) Winny się tłumaczy, pamiętaj. A co do reszty graczy, która uważa, że bany są niestosowne. Nie wy o tym decydujecie, nie wy jesteście na naszym miejscu. Może kiedyś przyjdzie na was kolej, a wtedy zobaczymy, czy to takie łatwe być moderatorem ;)
Pozamiatał

misiek3000  

moderator

Postprzez lukaduda » 9 lip 2018, o 13:24

misiek3000 napisał(a):Powiem tylko jedno ;). Następnym razem, jak będziesz się kłócił, to nie dyskutuj, tylko się przymknij, bo to tylko tobie szkodzi. Ja się kłócić nie mam zamiaru. Wyskakiwanie z ankietami, dosłownie oczerniającymi moderatorów, samo w sobie jest nie na miejscu. Następnie kilka osób próbuje ci uświadomić, że nie masz racji, ty dalej brniesz w zaparte, osobom, które miały dostać ostrzeżenie, dostały je - w tym ty. Ale taki Luree mimo wszystko skończył dyskusje i nic nie napisał, natomiast ty zaczynasz się tłumaczyć ;) Winny się tłumaczy, pamiętaj. A co do reszty graczy, która uważa, że bany są niestosowne. Nie wy o tym decydujecie, nie wy jesteście na naszym miejscu. Może kiedyś przyjdzie na was kolej, a wtedy zobaczymy, czy to takie łatwe być moderatorem ;)

Ty się akurat nie udzielaj w jednym ss masz jak mn wyzwał . Czm nie upomniałeś go bo mnie nie wyzywał ? Jesteś spalony i nigdy tego czatu nie pozamiatasz nara
fani moi wolą jak znów cierpię .... nawet kobieta którą kocham ma mnie dosyć ....

lukaduda  

Postprzez misiek3000 » 9 lip 2018, o 13:27

lukaduda napisał(a):Ty się akurat nie udzielaj w jednym ss masz jak mn wyzwał . Czm nie upomniałeś go bo mnie nie wyzywał ? Jesteś spalony i nigdy tego czatu nie pozamiatasz nara

Czekaj, czyli próbujesz mi wmówić, że "Lukaduda Luree skończcie to." Było zaadresowane jedynie do ciebie? Chłopie, serio, teraz to sam siebie pogrążasz i tyle. Tyle w temacie, wątek zamykam.
Pozamiatał

misiek3000  

moderator

Powrót do Bany i kary