Domagam się wyjaśnień

Postprzez bartek300 » 13 maja 2018, o 11:19

Obrazek
Za co je dostałem.Po pierwsze nic takiego nie zrobiłem.Po drugie większości są to żarty a mody banują.To ze mody nie znają się na żartach to mnie nie obchodzi. Domagam się wyjaśnień.Pokemonek cytuje na chacie nie dostaje bana.lukaduda i jego konta-małe dostaje bany.Jeśli gra nic nie ma do zarzucenia to proszę o anulowanie tego bana.To ze mam historię moich banów to już można mnie tak poniżać dając mi bana? Dowiem się w końcu co jest grane? Większości banów dostaję za nic.Ja proszę admina o wyrozumiałość i powagę w moim kierunku.Ostatnio moje bany są nie słuszne a kpiące ze mnie.Myślę ze Pan Admin rozumie mnie. To ze theoo,misiek3000 i kaka17 zostali modami to na mnie więcej banów dają.A jak byli jjanko,wreeku, dominiktar modami to jakoś nie dostawałem banów ( można to sprawdzić pewnie )Myślę ze tu problem jest z modami.Bo tamci umieli banować i wiedzieć gdzie są to żarty czy nie.Pewnie Pan admin wie o tym doskonale.To dlaczego tak się dzieje teraz po nowymi modami? Myślę jak by zmienić obecnych moderatorów,byłby stanowczy lepszy efekt.Myślę ze tu jest większy problem niż ze mną.Ostatnio Pan kaka17 swoje życie realne daje na chat i to ze ma uprawnienia bycia modem, nie oznacza ze może od tak straszyć graczy.Proszę o anulowanie mojego bana.Proszę nie tłumaczyć się tym ze inny na mnie skargi dają.Bo to nie prawda.Mody ostatnio nie lubią mnie i banują mnie od tak.Ostatnio jak byłem na chacie i tu osobiście napisałem aby gracz nie pisał słów wulgarnych to na mnie poleciał ban ,, ze niby bawię się w moda.A jestem tylko graczem a nie wszyscy chcą aby dany gracz wyżywał się na chacie.Proszę o anulowanie bana,gdyż nic nie zrobiłem To dlaczego wtedy nie dostawałem banów od tamtych modów?Sam Pan Admin szanowny wybierał ich na modów chatu.Myślę ze tu jest kwestia modów zmiany ich na innych.Można spytać moderatora wrekuu był kiedyś modem i wie czy dostawałem taki bany.A i przypomnę sytuację szycy jak wyżywał Pana Admina za zepsucie konkursu ,,mistrza łapania,,No na ile dostał wtedy bana? Czy tylko ja jestem kozą ofiarną tej gry? Gdzie jest sprawiedliwość? Długo będę czekał na zdjęcie bana i odpowiedź na moje pytania?
Pośród śmier­ci trwa życie, pośród kłam­stwa trwa praw­da, pośród ciem­ności trwa światło. Stąd wnios­kuję, że Bóg jest życiem, prawdą i światłem.

bartek300  

Postprzez amon-re » 13 maja 2018, o 18:31

Oj Bartuś.
Trzeba było nie łapać tylu banów. I nie robić sobie wrogów.

tego się czytać nie da!!!
Jakie masz argumenty na swoją obronę?
Bo tylko wzywasz na pomoc admina, a jak admin to przeczyta to nie zmieni zdania.
Bartek300 - ogarnij się wreszcie, już byłeś bardzo blisko ostatnio!!

amon-re  

Postprzez bartek300 » 13 maja 2018, o 18:38

amon-re napisał(a):Oj Bartuś.

Bo tylko wzywasz na pomoc admina, a jak admin to przeczyta to nie zmieni zdania.

Argumentem na moją obronę jest to ze pomagam nowym graczom,staram się oto. Dodatkowo ( nie wiem ile grasz ) , byli inni mody i nigdy nie miałem takiego bana od nich czy skargi na mnie.Obecni moderatorzy nie umieją banować to moje zdanie.Szukają pretekstu na bany dla mnie. Myślę ze Admin zmieni zdanie,gdy przypomnij sobie innych modów i czy były takie sytuacje. Tu leży decyzja i liczę o anulowanie mojego bana jak byś nie wiedział Amon-re.Wystarczy ze sprawdzi czy miałem bany za czasów poprzednich modów i wnioskuje ze coś modom nie podoba się moja osobowość na chacie.A co z tym idzie? Zdjęcie im uprawnień moderowania.
Pośród śmier­ci trwa życie, pośród kłam­stwa trwa praw­da, pośród ciem­ności trwa światło. Stąd wnios­kuję, że Bóg jest życiem, prawdą i światłem.

bartek300  

Postprzez iron_skay » 13 maja 2018, o 19:36

bartek jest jaki jest , moze czasem sie wkurza ale to uzasadnione , kazdy do jedzie jak nie bede cytowal co , gdy dacie mu spokuj to on nie bedzie se zloscil , mnie tak samo atakujecie jak psa , kazdy kto nie zgodzi sie z wami jest banowany , a to juz lekka przesada odbanujcie go albo zmniejszcie chociaz kare do minimum czyli 1 dzień max 3 , na wiecej nie zasluzyl ,

iron_skay  

Postprzez zola5 » 13 maja 2018, o 21:31

bartek300 napisał(a):

Argumentem na moją obronę jest to ze pomagam nowym graczom,staram się oto. Dodatkowo ( nie wiem ile grasz ) , byli inni mody i nigdy nie miałem takiego bana od nich czy skargi na mnie.Obecni moderatorzy nie umieją banować to moje zdanie.Szukają pretekstu na bany dla mnie. Myślę ze Admin zmieni zdanie,gdy przypomnij sobie innych modów i czy były takie sytuacje. Tu leży decyzja i liczę o anulowanie mojego bana jak byś nie wiedział Amon-re.Wystarczy ze sprawdzi czy miałem bany za czasów poprzednich modów i wnioskuje ze coś modom nie podoba się moja osobowość na chacie.A co z tym idzie? Zdjęcie im uprawnień moderowania.

A może po prostu wtedy zachowywałeś się odrobinę lepiej?
Obrazek

zola5  

Postprzez bartek300 » 13 maja 2018, o 21:53

zola5 napisał(a):
bartek300 napisał(a):

A może po prostu wtedy zachowywałeś się odrobinę lepiej?

Zawszę byłem dobry !

bartek300  

Postprzez theproject » 13 maja 2018, o 21:56

Zawsze byłeś kanalią

theproject  

Postprzez lukaduda » 13 maja 2018, o 22:32

Wyjaśnień tu nie ma żadnych od dawna i ja chciałem żebyś wyleciał w końcu nie będzie cię miech cały każdemu ulży na sercu będzie cisza i spokój od ciebie . A co do moich banów na multi-konta to się odwal ponieważ ja sb nie przesrałem doszczętnie tak jak ty moderatorzy jacy są tacy są niewyrozumiali i wredni gniekiedy mod też człowiek i ma swoją cierpliwość tak jak każdy więc lepiej skończ tą żenadę i przestań spamować te forum bo to nic ci nie da
fani moi wolą jak znów cierpię .... nawet kobieta którą kocham ma mnie dosyć ....

lukaduda  

Postprzez bartek300 » 14 maja 2018, o 05:47

Nie lubię czekać Panie Adminie. Doczekam się odpowiedzi ?

bartek300  

Postprzez theproject » 14 maja 2018, o 08:11

Jeśli chodzi o to to raczej admin ci dał na wszystkie więc no czego oczekujesz?

theproject  

Następna strona

Powrót do Bany i kary