Lureball i zasada działania

Postprzez aura_guardian » 11 maja 2018, o 18:51

Mam wątpliwości co do zasady działania Lureballa, a mianowicie czy działa on tak samo bez względu na kolejność typów pokemona wystawionego? Chodzi konkretnie o to, czy pierwszy (główny) typ wystawionego pokemona, jeśli pokrywa się z typem oponenta daje większe prawdopodobieństwo na złapanie, niż drugi typ. Interesuje mnie pewna odpowiedź, ponieważ zawsze byłem przekonany, że jeżeli tylko któryś z typów wystawionego pokemona pokrywa się z którymś z typów przeciwnika, to mamy ową 3x większą szansę na złapanie go przy użyciu Lureballa, jednak podczas ostatnich eventów zauważyłem pewne wyjątki od mojej teorii, jednak w pokedexie nie jest to
dokładnie sprecyzowane. Chciałbym wiedzieć, czy dotychczas byłem w błędzie.
Obrazek

aura_guardian  

Postprzez aura_guardian » 9 cze 2018, o 10:49

Minął niemalże miesiąc i nadal brak odzewu. Może administracja będzie w stanie udzielić mi odpowiedzi na moje pytanie?
Obrazek

aura_guardian  

Postprzez bartek300 » 19 cze 2018, o 22:19

aura_guardian napisał(a):Minął niemalże miesiąc i nadal brak odzewu. Może administracja będzie w stanie udzielić mi odpowiedzi na moje pytanie?

lure działa na pierwszym typie pokemona np.ogień/walka to musisz mieć pokemona typu ogień bo ono jest pierwszy w kolejności.
Obrazek

bartek300  

Powrót do Inne