Sposób na bycie moderatorem!


Postprzez szyca » 28 lip 2018, o 15:54

Otóż z wielu Was pyta na czacie, jak zostać moderatorem, więc przygotowałem dla Was mały poradnik, co prawda nie byłem moderatorem, lecz mam/miałem znajomych na oto tej pozycji.
A więc zaczynamy!
Krok pierwszy : Musisz jak najszybciej napisać wiadomość do admina, o możliwość rozpatrzenia propozycji Twej kandydatury na pozycję moderatora.
Krok drugi : Niestety, lecz jest to konieczne. Musisz pograć optymalnie od roku, do dwóch lat. Dlaczego? Otóż musisz mieć doświadczenie, w dziedzinie pokemonów, jak i w cenach, [które wcale się nie zmieniają].
UWAGA!! Od kroku drugiego do kroku trzeciego musi minąć od siedmiu do jedenastu miesięcy. Otóż jest szansa, że przez te dwa bądź trzy lata do admina dotrze wiadomość o kandydaturze na pozycję moderatora.
Krok trzeci : Kartoteka. Są dwie opcję powiązane z kartoteką. Albo idziesz sposobem miśka3000 z praktycznie czystą kartoteką banów, gdzie znajduję się od 2-4 banów przez ten cały okres (musisz napisać swoją kandydaturę na forum jakby admin nie widział pw, bo pewnie przez ten cały czas nie odpiszę), albo idziesz sposobem dominiktara z jak największą ilością banów, aby zwrócić na siebie uwagę admina.
Krok końcowy : Jeśli gra nadal się trzyma, to zostałeś moderatorem! Oczywiście, to dopiero początek Twojego panowania, gdyż dostaniesz prawdopodobnie okres próbny na moderatora, sam awans odniesiesz prawdopodobnie za jakieś pół roku!
PS Poradnik w celu humorystycznym.
~~
Obrazek
~~ On the Death Row booklet, we found your two prints
Your thumb and your index, the judge will love this ~~

szyca  

Avatar użytkownika
 
Posty: 134
Dołączył(a): 14 paź 2016, o 18:32Postprzez kari_ » 29 lip 2018, o 21:54

a jeśli byłem kiedyś moderatorem, to muszę ponownie zgłaszać CV do osób trzecich? xD

kari_  

 
Posty: 79
Dołączył(a): 7 paź 2016, o 15:09Powrót do Inne