Śmieszne bany


Postprzez theoo » 3 kwi 2018, o 16:01

Bartku Ty zawsze jesteś niewinny a Twoja "kartoteka" coraz to dłuższa tylko...
Miśq on tematu nigdy nie przestanie ciągnąć więc Ty to zakończ nie masz sobie nic do zarzucenia :)

theoo  

moderator
 
Posty: 32
Dołączył(a): 5 paź 2016, o 10:04



Postprzez theproject » 3 kwi 2018, o 16:08

theoo napisał(a):Bartku Ty zawsze jesteś niewinny a Twoja "kartoteka" coraz to dłuższa tylko...
Miśq on tematu nigdy nie przestanie ciągnąć więc Ty to zakończ nie masz sobie nic do zarzucenia :)

ZBANUJ GO CAŁKOWICIE BO TO TROLL PRZEZ KTÓREGO WSZYSCY CHCEMY SIĘ POWIESIĆ

theproject  

Avatar użytkownika
 
Posty: 579
Dołączył(a): 13 sty 2014, o 20:20



Postprzez bartek300 » 3 kwi 2018, o 16:20

theoo napisał(a):Bartku Ty zawsze jesteś niewinny a Twoja "kartoteka" coraz to dłuższa tylko...
Miśq on tematu nigdy nie przestanie ciągnąć więc Ty to zakończ nie masz sobie nic do zarzucenia :)

A ty nie broń miska3000 bo wiesz doskonale ze chat jest dla wszystkich.Więc jestem nie winny a to ze napisałem w trakcje tam kłótni to nie moja wina bo chat jak sam wiesz jest dla graczy zarejestrowanych.
Dziś odchodzę z gry jeśli nic nie zostanie zrobione z moimi banami na chat

bartek300  

Avatar użytkownika
 
Posty: 604
Dołączył(a): 28 lis 2013, o 16:51



Postprzez bartek300 » 3 kwi 2018, o 16:27

theoo napisał(a):Bartku Ty zawsze jesteś niewinny a Twoja "kartoteka" coraz to dłuższa tylko...
Miśq on tematu nigdy nie przestanie ciągnąć więc Ty to zakończ nie masz sobie nic do zarzucenia :)

Myślę ze to był zły sposób aby misiek3000 był moderatorem chatu. Wiem ze sam pisał aby został modem, ale myślałem ze będzie poważną osobą.Wiem także ze mam lat 14 od kogoś z chatu. Nie mówię o wieku już ale o banowaniu osób.Zawinił i powinien mieć konsekwencje odebraniem mu funkcji moderatora chatu.Theoo Ty pewnie być mnie nie zbanował od tak a misiek tak zrobił.Przecież nic takiego nie zrobiłem.Theoo co do kartoteki mojej to zupełnie inna sytuacja. A co do tego mojego bana wcześniej ( nie tego co teraz mam ) to misiek popełnił błąd.Theoo czy chat jest wszystkich ?
Dziś odchodzę z gry jeśli nic nie zostanie zrobione z moimi banami na chat

bartek300  

Avatar użytkownika
 
Posty: 604
Dołączył(a): 28 lis 2013, o 16:51



Postprzez zola5 » 3 kwi 2018, o 16:42

bartek300 napisał(a):
theoo napisał(a):Bartku Ty zawsze jesteś niewinny a Twoja "kartoteka" coraz to dłuższa tylko...
Miśq on tematu nigdy nie przestanie ciągnąć więc Ty to zakończ nie masz sobie nic do zarzucenia :)

A ty nie broń miska3000 bo wiesz doskonale ze chat jest dla wszystkich.Więc jestem nie winny a to ze napisałem w trakcje tam kłótni to nie moja wina bo chat jak sam wiesz jest dla graczy zarejestrowanych.


Chat może i jest dla wszystkich, ale jeśli ktoś źle się na nim zachowuje, to mają to pozostawić? Raczej nie. Jeśli ktoś by przeklinał co drugie słowo i obrażał innych, to moderatorzy nie mogą go zbanować, "bo chat jest dla wszystkich"? Nie sądzę.
Obrazek

zola5  

Avatar użytkownika
 
Posty: 180
Dołączył(a): 15 maja 2014, o 14:24



Postprzez bartek300 » 3 kwi 2018, o 17:03

zola5 napisał(a):
bartek300 napisał(a):
theoo napisał(a):Bartku Ty zawsze jesteś niewinny a Twoja "kartoteka" coraz to dłuższa tylko...
Miśq on tematu nigdy nie przestanie ciągnąć więc Ty to zakończ nie masz sobie nic do zarzucenia :)

A ty nie broń miska3000 bo wiesz doskonale ze chat jest dla wszystkich.Więc jestem nie winny a to ze napisałem w trakcje tam kłótni to nie moja wina bo chat jak sam wiesz jest dla graczy zarejestrowanych.


Chat może i jest dla wszystkich, ale jeśli ktoś źle się na nim zachowuje, to mają to pozostawić? Raczej nie. Jeśli ktoś by przeklinał co drugie słowo i obrażał innych, to moderatorzy nie mogą go zbanować, "bo chat jest dla wszystkich"? Nie sądzę.

Jesteś nie w temacie właśnie widać.Bo właśnie nie oto poszło.
Dziś odchodzę z gry jeśli nic nie zostanie zrobione z moimi banami na chat

bartek300  

Avatar użytkownika
 
Posty: 604
Dołączył(a): 28 lis 2013, o 16:51



Postprzez theoo » 3 kwi 2018, o 17:07

Nie bronie miśka, nie mam przed czym go bronić. Zapewne postąpiłbym tak samo jeżeli zająłbym się tą sprawą :) A Tobie Bartku naprawdę nie daje nic do myślenia to że miałeś tyle banów i to że większość graczy na czacie pisze Ci żebyś się zmienił ?

theoo  

moderator
 
Posty: 32
Dołączył(a): 5 paź 2016, o 10:04



Postprzez bartek300 » 3 kwi 2018, o 17:11

theoo napisał(a):Nie bronie miśka, nie mam przed czym go bronić. Zapewne postąpiłbym tak samo jeżeli zająłbym się tą sprawą :) A Tobie Bartku naprawdę nie daje nic do myślenia to że miałeś tyle banów i to że większość graczy na czacie pisze Ci żebyś się zmienił ?

Bądź ze mną poważny,nie lubię się kłócić.Jeśli czytałeś moje posty wcześniejsze to zauważyłeś pewnie ze chodzi mi oto ze w trakcje kłótni napisałem jedynie słowo takie aby gracz przestał używał niecenzurowanych słów na chacie. Jesteśmy już dorośli.Pewnie rozumiesz moje rozgoryczenie bezpodstawnym moim banem na chat, który miałem.
Dziś odchodzę z gry jeśli nic nie zostanie zrobione z moimi banami na chat

bartek300  

Avatar użytkownika
 
Posty: 604
Dołączył(a): 28 lis 2013, o 16:51



Postprzez amon-re » 3 kwi 2018, o 17:27

hahaha

"nudzę się bez czatu"

xD
może poczytaj coś wartościowego? Zrób kilka przysiadów. Cokolwiek...

Bartek, zapytam:

Czy Ty masz honor? Masz godność?

Plujesz sobie w twarz, robisz z siebie wiejskiego błazna, tchórza, kapusia, takiego ciapka, który przychodzi z płaczem i pretensjami do wszystkich ale nie do siebie, i prowokatora.
Jesteś największym pośmiewiskiem tej gry, czatu i Forum.

Udowodnij mi, że masz trochę, choć odrobinę ludzkiej przyzwoitości i już zamknij się
لَا إِلٰهَ إِلَّا ٱلله

amon-re  

 
Posty: 371
Dołączył(a): 21 mar 2016, o 11:09
Lokalizacja: Szczecin



Postprzez theoo » 3 kwi 2018, o 17:30

bartek300 napisał(a):Bądź ze mną poważny,nie lubię się kłócić.Jeśli czytałeś moje posty wcześniejsze to zauważyłeś pewnie ze chodzi mi oto ze w trakcje kłótni napisałem jedynie słowo takie aby gracz przestał używał niecenzurowanych słów na chacie. Jesteśmy już dorośli.Pewnie rozumiesz moje rozgoryczenie bezpodstawnym moim banem na chat, który miałem.

No i właśnie dlatego dalsza dyskusja nie ma sensu...
Na 99,9% decyzja nie zostanie zmieniona a ja kończę dyskusję na ten temat i mam prośbę do wszystkich nie odpisujcie już Bartkowi bo dla niego zapewne temat się jeszcze nie skończył, bo się syf straszny zrobił.

theoo  

moderator
 
Posty: 32
Dołączył(a): 5 paź 2016, o 10:04


Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bany i kary

cron