Wyjaśnienie bana

Postprzez nieznajomy » 13 maja 2020, o 21:01

Na konto bartek300 dostałem bana za jeden niestosowne słowo. Dostałem na dwa dni,lecz od nowego roku nie miałem żadnego bana. To dlaczego mam bana na dwa dni na chat? A na konto Nieznajomy dostałem na 14 dni na chat czy to kpina jakąś? Proszę Admina i szybką reakcję na ten temat i wyjaśnić modem, który mi dał bana.
Wiem ile popełniłem błędów w grze.Chcę od nowa zacząć wszystko.Zaufa mi ktoś?

nieznajomy  

Postprzez freepkm » 13 maja 2020, o 22:42

Otóż Bartku! Już, Ci wyjaśniam:. Bana dostałeś jak to mówisz za niestosowne słowo + prowokacje na czacie które są zapisane w historii czatu^^ Więc myślę , że ban na 2 dni to i tak łagodnie, w twoim przypadku, kiedy dostajesz bany ciągle za to samo, a w ogóle nie bierzesz chyba tego do siebie, skoro sytuację się powtarzają. Notorycznie bym nawet mogła rzec. Ban na drugie konto, dostałeś za próbę ominięcia bana, bo bana dostaje gracz a nie konto, więc skoro nie potrafisz się dostosować do regulaminu na jednym koncie to na każdym następnym kara też obowiązuje.

freepkm  

Postprzez nieznajomy » 13 maja 2020, o 23:00

Komuś wmówić prowokacje Łatwo danemu graczowi. Każdy tekst można wmówić że to prowokacja. A jest to normalna rozmowa. Wiem jak to jest z punktu moderatora przyczepić się do gracza. Jeśli chodzi o drugie konto to nie omijanie bana, lecz nie czuje się tego winny. A słowo nawet nie wulgarne daje dwa dni a wiemy że może być upomnienie lub ban 3h lub większy nic więcej. Proszę nie wmawiać o prowokacji bo nie było.

nieznajomy  

Postprzez freepkm » 13 maja 2020, o 23:04

Za prowokacje dostawałeś już nie raz bany, i potrafię stwierdzić czy ktoś kogoś prowokuję czy nie, skoro inny gracz pisze ci żebyś przestał a ty robisz to dalej , i zapisane jest że (mogę udzielić upomnienia) a nie że muszę. Ale na taki staż już upomnień dostałeś bardzo dużo. Jeżeli nie zgadzasz się z karą, możesz zawsze udać się do kogoś wyżej

freepkm  

Postprzez nieznajomy » 14 maja 2020, o 07:15

freepkm napisał(a):Za prowokacje dostawałeś już nie raz bany, i potrafię stwierdzić czy ktoś kogoś prowokuję czy nie, skoro inny gracz pisze ci żebyś przestał a ty robisz to dalej , i zapisane jest że (mogę udzielić upomnienia) a nie że muszę. Ale na taki staż już upomnień dostałeś bardzo dużo. Jeżeli nie zgadzasz się z karą, możesz zawsze udać się do kogoś wyżej

Żadnej prowokacji nie było tylko tak sama uważasz. A na słowo jedno słowo powinno być upomnienie, a nie było.Mam nadzieje ze Admin coś zrobi z modami aby nie było takich sytuacji.Bo on nowego roku nie miałem bana a powinno być upomnienie a nie było.Admin wiesz ze może to sprawdzić czy pisałaś na chacie o upomnieniu czy też nie.Sama przyznasz racje inny gracz za słowo wulgarne poleci na może 4h lub 6h na chat nie więcej a ja nawet za słowo nie wulgarne na dwa dni.Niech Admin zobaczy jak naprawdę funkcjonują moderatorzy na chacie wymierzając bany im.To że miałem bany nie oznacza ze można dawać większe bany.Liczy poprawa a nie fakty ,które mówią za siebie.Nie przyznaje się do prowokacji bo nie było.A do słowa tak.A za słowo 2 dni do już chore.Panie Adminie może czas zmienić moderatorów?

nieznajomy  

Postprzez freepkm » 14 maja 2020, o 09:34

Ale o czym ty w ogóle mówisz ? Ja nie mam obowiązku udzielania nikomu upomnienia :) przyznawać się nie musisz, ja mogę to udowodnić ^^

freepkm  

Postprzez nieznajomy » 14 maja 2020, o 09:59

freepkm napisał(a):Ale o czym ty w ogóle mówisz ? Ja nie mam obowiązku udzielania nikomu upomnienia :) przyznawać się nie musisz, ja mogę to udowodnić ^^

Wiem ze byś nie dała bana ja to wiem .Ktoś coś powie a ty łykasz jak pelikan.Masz swoje zdanie,jak każdy z nas. A innych jak to robią sądzę i nie musisz mi wmawiać ze tak nie jest ze banujesz mniej za takie słowo wulgarne.Jak ktoś raz tak powie.Ja chociaż nie użyłem tego słowa.A ban wysoki.Każdy moderator przyzna mi racje tak sądzę.Nie wiem komu chcesz zabłysnąć ale na mnie to nie działa.Ale prawda zawsze boli? freepkm poznałem Cię już trochę i myślałem ze jesteś inna niż inni moderatorzy.I nie sądzę abym miałbym bana, bo znam Cię od kilku miesięcy bodajże.Trzeba mieć swoje zdanie a nie innych graczy. :D

nieznajomy  

Postprzez nieznajomy » 14 maja 2020, o 11:07

Przypomnijmy iż lukaduda ma perm na grę i za omijanie bana nie dostał bana na konto Kingofdarkness każdy wie ze to jego kolejne konto.Więc jak to jest z omijaniem bana z wymierzeniem kary? Moderator Olał to i nie dał mu bana.Więc żaden z modów nie dał mu bana a powinien.Jak tak naprawdę jest?

nieznajomy  

Postprzez lukaduda » 14 maja 2020, o 13:29

Nie mam perma tylko bana na 90 dni admin wie że mam kolejne konto bo pisałem do niego z Kingofdarkness i nie dał mi bana osobiście temat lepiej zakończ
I NEED MACHINE GUN HA HA HA !

lukaduda  

Powrót do Bany i kary