Wprowadzenie przywiązania-sprzeciw graczy.

Postprzez mia1996 » 11 mar 2020, o 09:30

Mi tez sie nie podoba ta ucieczka do lasu to zly pomysl bardzo zly ktos ma poka zrobionego trzyma go tylko na lige a on mu zwieje... to odsunie tylko graczy od gry których i tak jest mniej

mia1996  

Postprzez nieznajomy » 11 mar 2020, o 13:41

mia1996 napisał(a):Mi tez sie nie podoba ta ucieczka do lasu to zly pomysl bardzo zly ktos ma poka zrobionego trzyma go tylko na lige a on mu zwieje... to odsunie tylko graczy od gry których i tak jest mniej

Nie prawda teraz gra staje się lepsza
Wiem ile popełniłem błędów w grze.Chcę od nowa zacząć wszystko.Zaufa mi ktoś?

nieznajomy  

Postprzez admin » 11 mar 2020, o 14:41

Widzę, że wprowadzane Przywiązanie budzi większy strach niż koronawirus :)
Tak naprawdę dla ludzi grających wiele się nie zmieni poza tym, że będzie to dodatkowy parametr, który wzrasta przy normalnej grze i korzystaniu z pokemonów lub po prostu logując się na grę :) Jak się logujesz to pokemony wszystkie poki zyskują przywiązanie do trenera, nie trzeba nimi nic robić. Jak się logujesz raz na 3 dni to też nic się nie stanie. Poki ani nie otrzymają przywiązania ani nie stracą. Rozegrasz jakąś walkę i pokemon/pokemony z drużyny zyskają przywiązanie.
Jest więcej bonusów niż jakiś minusów z powodu niskiego przywiązania. Tańszy trening za yeny, większa szansa na jajka shiny, szybszy trening u trenera, i kilka innych. Na pewno osoby, które raz na kilka dni pobiegają po dziczy czy stoczą parę walk na arenie przywiązanie nie będzie problem a bonusem. Może w pokedexie to brzmi bardzo matematycznie, ale na pewno tak nie będzie w praktyce. Rozpisane jest matematycznie, żeby dociekliwi mogli sobie policzyć dokładnie jak to działa :)

To co widzę budzi największe obawy czyli ucieczka pokemonów. Dlatego, żeby nie siać większej paniki to punkt ten został zmieniony i teraz pokemony uciekać będą do Centrum Pokemon i gracz będzie mógł je ewentualnie odkupić jak by mu zależało. Poza tym to na prawdę małe spadki za brak logowania.
Dla Przykladu jak pok w składzie ma np: 50% przywiązania to żeby spadło mu do jednego procenta gracz musiałby nie logować się cały miesiąc. I tylko wtedy podczas logowania sprawdzane występuje ta szansa na ucieczke. Czyli jest mała szansa, że w ogóle jakiś pok ucieknie.
Dla pokemona (50% przywiązania) to już więcej niż dwa miesiące bez logowania.
Pokemony z drużyny i innych miejsc nie uciekają!

Jagody różowe będą także dostępne w dziczy z szansa podobną jak jagody specjalne. Więc po jakimś czasie będzie ich odpowiedni zapas na grze. Będzie można mini także handlować na targu, więc pewnie nie jeden się z tego ucieszy :)

Po wprowadzeniu tego dodatku na starcie każdy otrzyma pewną ilość takich jagód do wykorzystania przez powiedzmy tydzień, żeby mógł dodatkowo i szybko zwiększyć przywiązanie dla wybranych pokemonów, np: te często wykorzystywane, planowane do ligi, turniejów, itd.

Mam nadzieje, że ten post trochę uspokoił tych pesymistycznie nastawionych. Naprawdę to będzie spoko dodatek i mimo, że wygląda na skomplikowany i trudny to będzie intuicyjny i łatwy do ogarnięcia, a pozwalający na nowe możliwości :)

admin  

Site Admin

Postprzez jules1992 » 11 mar 2020, o 15:39

No ok a czy nie można byłoby do ekskluzywnego dodać nowych rzeczy za pd?: Choćby większą rezerwę czy skład?

jules1992  

Poprzednia strona

Powrót do Propozycje do gry