Ban za klikanie


Postprzez kari_ » 23 lut 2020, o 21:04

Dzień dobry, prosiłbym o unban w związku z "automatycznym klikaniem".
Normalne przeklikiwanie Morza skończyło się banem za klikanie. Możliwe, że na błąd systemu mógł wpłynąć mój słaby internet, co sprawiło że input w systemie mógł wydawać się bardzo szybki, bo nie nadążał on za moimi kliknięciami. Klikam w miarę szybko, a to nie była nawet pełnia moich możliwości :)

Dołączam screena z treścią i godziną bana, moją próbę na Clicking Speed test, a jeśli to nie wystarczy mogę dołączyć film z momentem bana, gdzie także pokazuję moje aktywne procesy i programy, by udowodnić wiarygodność.

Proszę, aby admin nie polegał na systemie, który może być błędny, bo maszyna też się może pomylić. Trochę ufności do graczy. Jeśli potrzebuje pan praktyki, proszę korzystać z nie aż tak stabilnego łącza i klikać z minimalnie szybszą prędkością. Zobaczymy, kogo system zbanuje. Akurat wtedy zależało mi na szybkim przeklikaniu, ale z programów nie korzystałem. Dodam także, że to nie pierwszy raz, kiedy klikam tak szybko i parę razy przy tym mnie wylogowywało, ale banów nie otrzymywałem.
Na deser dodam, że grałem w gry polegające na mashowaniu LPM, także "jitterclick" nie jest mi obcy. Skoro jest to za szybko dla systemu, to oczekuję także zmiany i jeśli to możliwe, sugeruję dodanie opcji skanowania aktywnych procesów w celu wyszukania danego programu, który służy za autoclick. Całkiem dobre rozwiązanie względem uczciwych graczy.

Treść bana: https://prnt.sc/r6ktw9
Kliknięcia: http://prntscr.com/r6kuw3

kari_  

 
Posty: 79
Dołączył(a): 7 paź 2016, o 15:09



Postprzez komunista » 24 lut 2020, o 01:07

w pelni sie z toba zgadzam, system powinien wykrywac programy do autoclickowania a nie dawac bana "z buta" uczciwym graczom!

komunista  

 
Posty: 5
Dołączył(a): 30 paź 2017, o 00:03



Postprzez jules1992 » 27 lut 2020, o 01:42

Jak można przy słabym internecie tak szybko klikać, żeby system zinterpretował to jako autoclicker ? Tutaj jak gra jest obciążona serwery nie dają rady nawet przy naprawdę szybkim necie a co dopiero przy słabym, gdzie wszystko się wtedy muli. Kłamczuszek jesteś i tyle.

jules1992  

 
Posty: 118
Dołączył(a): 26 gru 2018, o 10:24



Postprzez kari_ » 2 mar 2020, o 00:03

jules1992 napisał(a):Jak można przy słabym internecie tak szybko klikać, żeby system zinterpretował to jako autoclicker ? Tutaj jak gra jest obciążona serwery nie dają rady nawet przy naprawdę szybkim necie a co dopiero przy słabym, gdzie wszystko się wtedy muli. Kłamczuszek jesteś i tyle.


To nie było stwierdzenie, ale tylko moje przypuszczenie. Czy naprawdę ze wszystkich argumentów wykorzystałeś jeden, aby przewrócić go na swoją stronę? Odnieś się do reszty, zanim nazwiesz mnie kłamczuchem, bo bez tego twoje zdanie jest gówno warte.

Przypominam, że nie jestem serwerowcem, tylko graczem. a tezę sformułowałem z mojego logicznego myślenia i minimalnej wiedzy informatycznej, jak działają takie serwery. Służyło to przekazaniu, że mogła zajść taka mylność i to mogło być powodem niesłusznego bana ;)

kari_  

 
Posty: 79
Dołączył(a): 7 paź 2016, o 15:09



Powrót do Bany i kary

cron