Nadzieja


Postprzez bartek300 » 8 paź 2018, o 18:45

misiek3000 napisał(a):
amon-re napisał(a):uważam, że każdy może popełnić błąd, ja wiem z relacji Szycy ze to nie było przesadne
a "floodowanie" - no fajnie, tyle że to dotyczy WAS - Szycę i Miśka, a bycie sędzią we własnej sprawie no to kiepskie podejście do sprawiedliwości.

Powiem tak, gdyby ta sprawa była jasna, pojawiłyby się screeny jednej i drugiej strony to nie miałbym zastrzeżeń, ale w momencie gdy temat Szycy został skasowany to mam wątpliwości właśnie.

I nie staję po żadnej ze stron, bo jeżeli dowody świadczyłyby na niekorzyść Szycy, to owszem, powinien on karę dostać.

A co do odejścia Twojego, Miśku, no wiele zrobiłeś dobrego, lubię Cię i szanuję.
tylko tej dramy z Szycą nie rozumiem.

Bo jak wiesz, na tej grze jest sporo "raków" nie chce nawet wskazywać palcem, ale ktoś już tutaj z tego grona głos zabierał. Oni jakoś w grze są, i nie dostają permów na amen. A czasem ich przeginki są dużo większej skali.

p.s. ja nie widziałem żeby Szyca chciał sprzedać konto, więc nie wypowiem się.
Jeżeli tak było to ciuś ciuś Szycuś



Jeżeli ktoś mi na czacie po upomnieniu zaczyna floodować, to ja już mam czystą podstawę do bana. Tutaj tak było, więc skończyło się na banie, to chyba jasne? Nie jestem sędzią we własnej sprawie, ale gdybyś był na moim miejscu, postąpiłbyś tak samo, tu nie mam wątpliwości... Screeny są tutaj już mało istotne, żadna ze stron ich nie zrobiła, gdy była taka możliwość, owszem, tu jest mój błąd. Temat SZycy został skasowany tylko z tego powodu, że był skierowany tylko po to, żeby mnie obrazić ;). Właśnie odnośnie stawania po czyjejś stronie, to wygląda lekko tak, jakby on powiedział swoją wersje i utrzymywał się przy niej. Wiem, że są takie osoby, ale to na prawdę nie jest zależne już ode mnie. Nie jeden raz akurat widziałem i ja i theoo jak próbował to zrobić na czacie. Moje zdanie na jego temat jest po prostu takie, że on lubi sobie przyporządkować ludzi. Gdy jemu się to nie uda, to zaczyna dostawać szewskiej pasji i pisać, że "zniszczy" kogoś na grze. A tak na prawdę jest tylko 14 letnim chłopcem szukającym atencji. Jeśli powiedziałem coś źle, lub obraziłem kogoś w ten sposób, to przepraszam, ale to jest moje zdanie, nie każdy musi się z nim zgadzać.

Dokładnie,ale po co odchodzić z funkcji moderatora chatu? Nie długo nie będzie żadnego moda jak tak dalej pójdzie. Dlatego jak Admin dawał wam kolor abyście pełnili modów, aby nie było takich sytuacji.Jak doskonale wiesz , każdy gracz jest inny.To ze chcesz odejść z funkcji moderatora, lecz nie musisz tego robić.Tylko dajesz powód słabości iż gracz będzie manipulował wami.Admin i tak nie zdejmie Ci koloru, tylko ze ktoś uważa się za Boga gry.Wy jesteście nietykalni i nikt wam nie może podskoczyć.
Dziś odchodzę z gry jeśli nic nie zostanie zrobione z moimi banami na chat

bartek300  

Avatar użytkownika
 
Posty: 604
Dołączył(a): 28 lis 2013, o 16:51



Postprzez misiek3000 » 8 paź 2018, o 18:53

Bartku... Jak ty nic nie rozumiesz... Zaczynam nową szkołe, pasuje się jakoś zmobilizować do tego. Na gre pozostaje w tym wypadku bardzo mało czasu, więc po co mam nadal urzędować jako moderator?
Pozamiatał

misiek3000  

Avatar użytkownika
 
Posty: 279
Dołączył(a): 21 mar 2015, o 14:53



Postprzez bartek300 » 8 paź 2018, o 18:57

misiek3000 napisał(a):Bartku... Jak ty nic nie rozumiesz... Zaczynam nową szkołe, pasuje się jakoś zmobilizować do tego. Na gre pozostaje w tym wypadku bardzo mało czasu, więc po co mam nadal urzędować jako moderator?

Jesteśmy z Tobą :cry:
Dziś odchodzę z gry jeśli nic nie zostanie zrobione z moimi banami na chat

bartek300  

Avatar użytkownika
 
Posty: 604
Dołączył(a): 28 lis 2013, o 16:51



Postprzez amon-re » 8 paź 2018, o 23:43

Bartek... zamieniasz się z każdą chwilą w czopka, który wjeżdża w tunel bez wazeliny...

wiec nie czopkuj dalej, bo nie usiądziesz na krześle.



@Misiek, żebyś mnie zrozumiał, pisałem do Ciebie w sprawie Szycy, co mam zrobić gdy tylko Szyca mi wytłumaczył o co poszło w Waszej spinie.


W każdym razie, wiem że u Szycy już emocje opadły, a ja uważam, że mimo kilku zastrzeżeń ( 4+) dobrze z plusem wywiązywałeś się z moderatorskich obowiązków. Jeśli tak postanowiłeś to cóż, ale jestem wdzięczny za Twoją pracę.
لَا إِلٰهَ إِلَّا ٱلله

amon-re  

 
Posty: 371
Dołączył(a): 21 mar 2016, o 11:09
Lokalizacja: Szczecin



Postprzez kacper112 » 10 paź 2018, o 17:20

@misiek
Dowodzenia powodzenia w szkole

kacper112  

 
Posty: 14
Dołączył(a): 7 lut 2016, o 23:51


Poprzednia strona

Powrót do Inne

cron