Domagam się wyjaśnień

Postprzez bartek300 » 17 maja 2018, o 06:05

Miałem na chat ostatnio bana na Nieznajomy.Co wy odpierdalacie ? Bo widzę ze wam się nudzi i banujecie bo macie uprawnienia.Co to kurda ma być? W końcu Admin powinien to wiedzieć i z wami zrobi porządek.
Obrazek
Pośród śmier­ci trwa życie, pośród kłam­stwa trwa praw­da, pośród ciem­ności trwa światło. Stąd wnios­kuję, że Bóg jest życiem, prawdą i światłem.

bartek300  

Postprzez theproject » 17 maja 2018, o 08:16

bartek300 napisał(a):Miałem na chat ostatnio bana na Nieznajomy.Co wy odpierdalacie ? Bo widzę ze wam się nudzi i banujecie bo macie uprawnienia.Co to kurda ma być? W końcu Admin powinien to wiedzieć i z wami zrobi porządek.
Obrazek

Teraz na pewno nie wrócisz za przeklinanie

theproject  

Postprzez bartek300 » 17 maja 2018, o 13:42

theproject napisał(a):
bartek300 napisał(a):Miałem na chat ostatnio bana na Nieznajomy.Co wy odpierdalacie ? Bo widzę ze wam się nudzi i banujecie bo macie uprawnienia.Co to kurda ma być? W końcu Admin powinien to wiedzieć i z wami zrobi porządek.
Obrazek

Teraz na pewno nie wrócisz za przeklinanie

Najpierw zobacz jaki powód a potem pisz
Pośród śmier­ci trwa życie, pośród kłam­stwa trwa praw­da, pośród ciem­ności trwa światło. Stąd wnios­kuję, że Bóg jest życiem, prawdą i światłem.

bartek300  

Postprzez misiek3000 » 17 maja 2018, o 14:10

Najpierw zobacz jaki masz powód na głównym banie. Dostajesz bana na każde konto, a kolejne tworzone przez ciebie konto będzie blokowane. Teraz się doigrałeś i raczej nie wrócisz już do gry.
Pozamiatał

misiek3000  

Postprzez bartek300 » 17 maja 2018, o 15:04

misiek3000 napisał(a):Najpierw zobacz jaki masz powód na głównym banie. Dostajesz bana na każde konto, a kolejne tworzone przez ciebie konto będzie blokowane. Teraz się doigrałeś i raczej nie wrócisz już do gry.

Powód to nie kropka a trzeba podać je i tyle a to już przekroczyło moda , który dał mi bana.A miałem już bana na chat, tylko nie wiem kto go ściągnął.Jjanko kiedyś tak samo matiuszowi zdejmował bana permentarnego i wtedy stracił uprawnienia. I nie mów ze stracę szanse na grę bo każdy się by wkurzył dostając bana a powodu brak.Misiek wczoraj jeszcze miałem bana na chat na 3 dni ale to czemu mam na grę? To ze moderator zmieniał zdanie i go zdjął bana i dał innego nie zwalnia go do takich sytuacji.Admin pewnie czyta tą dyskusję moją i pewnie rozumie moje rozgoryczenie dotyczące tej zmiany na innego bana.Domagam się aby ten kto zmienił tego bana poniósł karę najwyższą.( odebranie funkcji moderowania chatem)

bartek300  

Postprzez misiek3000 » 17 maja 2018, o 15:15

bartek300 napisał(a):
misiek3000 napisał(a):Najpierw zobacz jaki masz powód na głównym banie. Dostajesz bana na każde konto, a kolejne tworzone przez ciebie konto będzie blokowane. Teraz się doigrałeś i raczej nie wrócisz już do gry.

Powód to nie kropka a trzeba podać je i tyle a to już przekroczyło moda , który dał mi bana.A miałem już bana na chat, tylko nie wiem kto go ściągnął.Jjanko kiedyś tak samo matiuszowi zdejmował bana permentarnego i wtedy stracił uprawnienia. I nie mów ze stracę szanse na grę bo każdy się by wkurzył dostając bana a powodu brak.Misiek wczoraj jeszcze miałem bana na chat na 3 dni ale to czemu mam na grę? To ze moderator zmieniał zdanie i go zdjął bana i dał innego nie zwalnia go do takich sytuacji.Admin pewnie czyta tą dyskusję moją i pewnie rozumie moje rozgoryczenie dotyczące tej zmiany na innego bana.Domagam się aby ten kto zmienił tego bana poniósł karę najwyższą.( odebranie funkcji moderowania chatem)

To, że masz bana na gre, nie znaczy, że ban na czat został anulowany.
Pozamiatał

misiek3000  

Postprzez bartek300 » 17 maja 2018, o 15:27

misiek3000 napisał(a):
bartek300 napisał(a):

To, że masz bana na gre, nie znaczy, że ban na czat został anulowany.

mam prawo się wkurzyć.To ze mam na chat to nie można mieć dwóch na raz i to odstępem czasu

bartek300  

Postprzez bartek300 » 17 maja 2018, o 16:19

Kolejny ban na grę na konto Nieznajomy.Jak was inaczej traktować się nie da.

bartek300  

Postprzez zola5 » 17 maja 2018, o 19:41

bartek300 napisał(a):Kolejny ban na grę na konto Nieznajomy.Jak was inaczej traktować się nie da.

Widzę po opisie, że po raz pięćdziesiąty chcesz zakończyć grę. Więc po co się jeszcze wykłócasz?
Obrazek

zola5  

Postprzez amon-re » 17 maja 2018, o 22:39

W imieniu zwykłych graczy, którzy mają dość wkurzających zachowań Bartka, dziękuję za wyeliminowanie tego osobnika z gry.
Oby na zawsze!!

Pa Bartuś, mam nadzieję, że od teraz nie będziesz zatruwać innych gier.
Bartek300 - ogarnij się wreszcie, już byłeś bardzo blisko ostatnio!!

amon-re  

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bany i kary