Ogłoszenie do Admina


Postprzez misiek3000 » 15 kwi 2018, o 12:14

charcharklepa napisał(a):Bartus pierwszy raz się z tobą zgadzam.

https://m.fotosik.pl/zdjecie/f20b61687f415751 twoja reakcja, gdy dałem bana bartkowi :)
Pozamiatał

misiek3000  

Avatar użytkownika
 
Posty: 279
Dołączył(a): 21 mar 2015, o 14:53



Postprzez c0ldz3r0murder » 15 kwi 2018, o 13:01

Powinni ciebie już dawno permanentnie zbanować jesteś zarozumiałym Tuńczykiem.
Good Job Misiu takich jak on to powinno się od razu permanentnie banować
Tak, Blaziken jest Uberem . Speed Boost nie boli

c0ldz3r0murder  

 
Posty: 9
Dołączył(a): 28 kwi 2017, o 23:04



Postprzez jeremiash » 15 kwi 2018, o 13:04

CharCharKlepa jest klepnięty i to nieźle ;)
Obrazek
Wszystko płynie, wszystko płynie, wszystko płynie znów...

jeremiash  

Avatar użytkownika
 
Posty: 159
Dołączył(a): 18 lis 2017, o 17:24



Postprzez bartek300 » 15 kwi 2018, o 13:37

misiek3000 napisał(a):CharCharKlepa, postaram się dzisiaj przytoczyć screeny z wczoraj, jak sam chciałeś bana dla bartka :). To że Ty też przesadziłeś i dostałeś bana, nie powoduje amnestii w sprawie zachowania bartka.
Wojtek69, jesteś naprawdę mało doświadczonym graczem i wybacz, ale nie masz racji. Gdyby Bartek się dobrze zachowywał, to admin nie miałby powodu zbanowania go z ostatnim ostrzeżeniem. Grasz od krótkiego czasu, także nie możesz znać jego wybryków. Nie rzucam się na nikogo, żeby ot tak zbanować. Widzę co sie dzieje na czacie i mogę to sprawdzić, także nie wmówisz mi, że banuje ot tak.
Bartek300, bo nikt Cie nie banuje ot tak. Poprzedni moderatorzy traktowali cie ulgowo, wszystko było dla cb super, a teraz jak wreszcie znalazłeś punkt zaczepienia (swoje naganne zachowanie, za które dostajesz bana), próbujesz zwalić winę na nas, bo rzekomo źle banujemy. Kolejny raz zdarza się taka sytuacja, lecz nadal posiadam stanowisko moderatora. Wiesz dlaczego? Bo to co piszesz to brednie...

Już mówię mądralo.Przypomnę ci mojego podobnego bana. Ostatnio jak wlazłem na chat,aby po rozmawiać.Widzę ze ktoś wyżywa od ,, dypy,, szyca upomniałem go a ty banujesz mnie.Źle mówię? Tak jak ostatnio mówiłem i będę mówić,,Dostałem bana za nic wtedy,, Bo ani nie wyzwałem ani nic takiego nie zrobiłem. Dla tego stwierdzam ze nie umiecie banować graczy.A nawet czasami co widzę olewacie słowa takie na chacie. Czyżby byłbym aż tak ślepy ?
Dziś odchodzę z gry jeśli nic nie zostanie zrobione z moimi banami na chat

bartek300  

Avatar użytkownika
 
Posty: 604
Dołączył(a): 28 lis 2013, o 16:51



Postprzez bartek300 » 15 kwi 2018, o 13:39

misiek3000 napisał(a):
charcharklepa napisał(a):Bartus pierwszy raz się z tobą zgadzam.

https://m.fotosik.pl/zdjecie/f20b61687f415751 twoja reakcja, gdy dałem bana bartkowi :)

A co złego misiek3000 ze on zakochał się w Tobie? :D
Dziś odchodzę z gry jeśli nic nie zostanie zrobione z moimi banami na chat

bartek300  

Avatar użytkownika
 
Posty: 604
Dołączył(a): 28 lis 2013, o 16:51



Postprzez misiek3000 » 15 kwi 2018, o 17:20

Ja już swoje na ten temat powiedziałem, sam sobie Bartku pracujesz na bany.
Pozamiatał

misiek3000  

Avatar użytkownika
 
Posty: 279
Dołączył(a): 21 mar 2015, o 14:53



Postprzez wojtek69 » 16 kwi 2018, o 15:48

misiek3000 napisał(a):CharCharKlepa, postaram się dzisiaj przytoczyć screeny z wczoraj, jak sam chciałeś bana dla bartka :). To że Ty też przesadziłeś i dostałeś bana, nie powoduje amnestii w sprawie zachowania bartka.
Wojtek69, jesteś naprawdę mało doświadczonym graczem i wybacz, ale nie masz racji. Gdyby Bartek się dobrze zachowywał, to admin nie miałby powodu zbanowania go z ostatnim ostrzeżeniem. Grasz od krótkiego czasu, także nie możesz znać jego wybryków. Nie rzucam się na nikogo, żeby ot tak zbanować. Widzę co sie dzieje na czacie i mogę to sprawdzić, także nie wmówisz mi, że banuje ot tak.
Bartek300, bo nikt Cie nie banuje ot tak. Poprzedni moderatorzy traktowali cie ulgowo, wszystko było dla cb super, a teraz jak wreszcie znalazłeś punkt zaczepienia (swoje naganne zachowanie, za które dostajesz bana), próbujesz zwalić winę na nas, bo rzekomo źle banujemy. Kolejny raz zdarza się taka sytuacja, lecz nadal posiadam stanowisko moderatora. Wiesz dlaczego? Bo to co piszesz to brednie...


Znasz gracza o nicku Gober? Pamiętasz tę pradawną rozmowę. Przez ten rok aż mnie ręka świerzbiała. A bartka300 banujecie właśnie z przyzwyczajenia
[*] za mojego brata LordKruszwila, poległ na forum na zawsze, niech pamięć po nim zostanie

wojtek69  

 
Posty: 12
Dołączył(a): 14 kwi 2018, o 13:53


Poprzednia strona

Powrót do Bany i kary

cron