Wspólna opwieść

Postprzez evee1pikachu1 » 12 paź 2017, o 20:37

chodzą po mnieście aż nagle wojowniki theprojecta zaatakowali naszych bochaterów
aaaaa usłyszeli jasiu i filip podbiegli w to mniejsce i zobaczli żę podwładni theprojecta chcą porwać dziewczynke pokonali go i zapytali sie co robisz filip powiedział dziewczynka porwali mojego brata i muszą porwać mnie żeby wymusić wyjśćie jego pokemona z pokeballa on ma enteia jest mistrzem elitarnej 4 porwali go jak spał więc nie
mugłsie obronić ja uciekłąm musze tam iść i mu pomóc dobrze to choć znami członkowie zespołu theprojecta hahaha mamy pszewage nas jest 5 a was 3 filip odpowiedział zajme sie nimi biegnijcie szypko ok dzięki odpowiedział jasiu
o nie znowu oni nagle pszyjeżdza policjantka jeny i mówi zajme sie nimi ok biegnimy dobiegili theprojecta o widze że psześliście moich poddanych tak nagle pszybiegli filip i policjantka jeny i tak nie macie szans wasz brat jest w śpiące i właśnie odlatuje statkiem NIE opdpowiedziała dziewczynka jasiu wyciągnoł krookoroka
i greninje.greninja i krookorok greninja został odepchnięty i mega blaziken mniał go dobić ale krookorok obronił go i evo. filip użył agrrona i pokonali blazikena ale the project uciekł na statek z bratem dziewczynki
co sie stanie dalej zobaczymy...

evee1pikachu1  

Postprzez theproject » 12 paź 2017, o 21:45

- STÓJ PODSZYWKO NIE MASZ PRAWA NOSIĆ TEGO IMIENIA
Wszyscy zamarli to był jedyny Smoczy Bóg TheProjectEr
RYUU GA WAGA TEKI WO KURAU! Wykrzyknął frazę Smok jest jak ja po japońsku strzelając ze swego AK-47 Fire Dragon
- Wow - Jasio jednak miał tylko taki sen kiedy nagle przyjechał jego Brat TheProjectEr który posługiwał się różnymi pokemonami i specjalnie dla Jasia nienawidził go jednak zobaczył jakiego pięknego pokemona dostał był to Sh Ralts
- No młody Sh Ralts jest twój ale niestety to jest chłopak więc może ewoluować jedynie w Gallade .
Po tym TheProject postanowił opuścić go i stąd nienawiść Jasia do jego brata ale udało mu się podbić świat pokemon . Koniec opowieści Nr.1
Obrazek

theproject  

Poprzednia strona

Powrót do HydePark