ninja2008

Postprzez mart001 » 12 wrz 2017, o 17:31

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Który zespół lubisz najbardziej?

mart001  

Postprzez theproject » 12 wrz 2017, o 17:35

"Pluje wodą"
ON PRZY MNIE TO PIKUŚ !!!!!

EDIT: Ten gość jest Żałosny nie wiem ile ma lat ale ja podejrzewam że jest o rok starszy od Ev1 czyli ma 9 lat . Tak na moje oko
Ostatnio edytowano 14 wrz 2017, o 00:33 przez theproject, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

theproject  

Postprzez mart001 » 12 wrz 2017, o 17:42

theproject napisał(a):"Pluje wodą"
ON PRZY MNIE TO PIKUŚ !!!!!

Wiedziałem, że się odezwiesz :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Który zespół lubisz najbardziej?

mart001  

Postprzez theoo » 13 wrz 2017, o 00:00

Dzięki, załatwione.
theproject, nie udzielaj się w tematach które W OGÓLE Cię nie dotyczą, wnosisz do nich zbędną dyskusję.

theoo  

Postprzez theproject » 13 wrz 2017, o 17:31

theoo napisał(a):Dzięki, załatwione.
theproject, nie udzielaj się w tematach które W OGÓLE Cię nie dotyczą, wnosisz do nich zbędną dyskusję.

Zbanujesz mnie za to ?
Pff zawsze można z kogoś porobić Jaja
Więc czepiać się nie zbyt możesz
Obrazek

theproject  

Postprzez amon-re » 13 wrz 2017, o 22:12

theproject nie wtykaj nosa tam gdzie cię nie proszą ( a nigdy!! nie proszą ) bo, któryś z moderatorów może ci nos przytrzasnąć.

amon-re  

Postprzez theoo » 13 wrz 2017, o 23:31

theproject napisał(a):

Zbanujesz mnie za to ?

Czy ten dział nazywa się " porobić sobie z kogoś Jaja" ? Nie nie nazywa się tak więc do tego nie służy.
Dlategoż nie zarzucaj mi winy, że nie mogę się czepiać, jeżeli mogę bo mam rację jeżeli by tak nie było, nic bym do Cb nie napisał. Nie raz już pisałeś do kogoś że zaśmieca forum, co sam teraz robisz, więc zwróciłem Ci uwagę.

theoo  

Postprzez theproject » 14 wrz 2017, o 00:23

theoo napisał(a):
theproject napisał(a):

Zbanujesz mnie za to ?

Czy ten dział nazywa się " porobić sobie z kogoś Jaja" ? Nie nie nazywa się tak więc do tego nie służy.
Dlategoż nie zarzucaj mi winy, że nie mogę się czepiać, jeżeli mogę bo mam rację jeżeli by tak nie było, nic bym do Cb nie napisał. Nie raz już pisałeś do kogoś że zaśmieca forum, co sam teraz robisz, więc zwróciłem Ci uwagę.

Pisałem tylko że ev1pika1 i w pewnym sensie Impo spamują forum ... Nie wspominałem o innych no chyba że teŻ chodzi o to co Bartkowi napisałem . W sumie brakuje takiego działu gdzie można kogoś wyśmiać porobić sobie z kogoś jaja oczywiście do pewnych granic . Czy ja zacząłem jakąś dyskusję? No chyba nie bo jakbym zaczął to by były
3 strony . I to w każdym temacie w którym bym to napisał . I ludzie by zaczęliby pisać różne rzeczy więc tutaj jeśli chodzi o to. to ja nie spamię całego forum jak to robi ev1. I chyba nie zrobiłem nic społecznie złego. czy to posuło całe community pokewalk? Nope
Gdyby takie coś by było to bym pana zrozumiał ale nigdzie tam nie ma Shitstormu a ja tu widzę taki lekki ból głowy lepiej idź sobie pojeździć rowerem albo hulajnogą bo to odpręża i pozwala się wyluzować a tobie luZu brakuję . Wiadomo ty masz oczy otwarte i rękę na pistolecie . Dobra nie wnikam
Amon-Re tobie ucięli nos skoro mi to mówisz

I theoo teraZ to ty zrobiłeś niepotrzebne zamieszanie zamiast napisać mi na PW żebym więcej takich wiadomości nie pisał byłoby bez niepotrzebnego pisania
Obrazek

theproject  

Postprzez theoo » 15 wrz 2017, o 00:14

theproject napisał(a):Pisałem tylko że ev1pika1 i w pewnym sensie Impo spamują forum ... Nie wspominałem o innych no chyba że teŻ chodzi o to co Bartkowi napisałem . W sumie brakuje takiego działu gdzie można kogoś wyśmiać porobić sobie z kogoś jaja oczywiście do pewnych granic . Czy ja zacząłem jakąś dyskusję? No chyba nie bo jakbym zaczął to by były
3 strony . I to w każdym temacie w którym bym to napisał . I ludzie by zaczęliby pisać różne rzeczy więc tutaj jeśli chodzi o to. to ja nie spamię całego forum jak to robi ev1. I chyba nie zrobiłem nic społecznie złego. czy to posuło całe community pokewalk? Nope
Gdyby takie coś by było to bym pana zrozumiał ale nigdzie tam nie ma Shitstormu a ja tu widzę taki lekki ból głowy lepiej idź sobie pojeździć rowerem albo hulajnogą bo to odpręża i pozwala się wyluzować a tobie luZu brakuję . Wiadomo ty masz oczy otwarte i rękę na pistolecie . Dobra nie wnikam
Amon-Re tobie ucięli nos skoro mi to mówisz

I theoo teraZ to ty zrobiłeś niepotrzebne zamieszanie zamiast napisać mi na PW żebym więcej takich wiadomości nie pisał byłoby bez niepotrzebnego pisania

Tu się wyjaśnia problem, Ty po prostu nie umiesz przyjąć krytyki na "klatę".
Ale dobra, kończąc temat muszę Ci przyznać rację mogłem a nawet powinienem zwrócić Ci uwagę na pw. :)
Następnym razem... uznajmy że nie będzie następnego razu. ;)

theoo  

Powrót do Bany i kary