Kalendarz nagród


Postprzez donmateo » 10 paź 2020, o 14:43

karpik napisał(a):
jules1992 napisał(a):Ja uważam, że lepiej dopracować Starego Profesora, żeby zadania były lepiej nagradzane zwłaszcza te gdzie trzeba sh pokowi zrobić evo, bo teraz gdy mniej osób zagląda ciężko trafić kogoś co ma akurat danego pokemona na sell. Zamiast 7 stempli dać możliwość zrobienie 30 zadań i wtedy gdy robimy je regularnie przy ostatnim stemplu mamy szansę na wylosowanie czegoś naprawdę dobregu typu masterball, oldball, płyta, megakamień czy coś z lepszych ataków a gdyby nie udało nam się zrobić tych stempli regularnie, to tak jak jest teraz np doświadczenie tylko, że więcej za każdy stempel 2k, naszywki, max tepel itp.

No to już efekt końcowy ważne by był :)

może warto by było wprowadzić zbieranie stempli na wzór gwiazdek w eventach.(tylko bez limitu 1 stempel na dzień) I tak zebrane 7 stempli można wymienić na X gdy uzbierasz 14 wymieniasz na Y . Myślę że to już by zachęcilo do klikania , szukania poków itd

donmateo  

 
Posty: 67
Dołączył(a): 23 sty 2015, o 10:13



Postprzez krampiii » 11 paź 2020, o 18:23

Jak dla mnie świetny pomysł, popieram . Niech admin w końcu się weźmie do pracy i coś zrobi z tą grą bo jak tak dalej pójdzie , to upadnie :)

krampiii  

 
Posty: 13
Dołączył(a): 12 kwi 2020, o 23:33



Postprzez nieznajomy » 11 paź 2020, o 21:57

Skromne nagrody za logowanie i będzie super. Tylko bez kamyków, tm, okruchów . Mam nadzieję że admin poprze to co piszę. Bo nie chodzi tu aby dostawać nagrody dobre, lecz małe. Tak jak wcześniej pisałem. Gracze mogą być za ale nagrody powinny się zmienić :?
Wiem ile popełniłem błędów w grze.Chcę od nowa zacząć wszystko.Zaufa mi ktoś?

nieznajomy  

 
Posty: 140
Dołączył(a): 25 maja 2018, o 05:33



Postprzez karpik » 12 paź 2020, o 15:26

nieznajomy napisał(a):Skromne nagrody za logowanie i będzie super. Tylko bez kamyków, tm, okruchów . Mam nadzieję że admin poprze to co piszę. Bo nie chodzi tu aby dostawać nagrody dobre, lecz małe. Tak jak wcześniej pisałem. Gracze mogą być za ale nagrody powinny się zmienić :?

Gra umarła mało ludzi gra i tak jak pisałem na początku MA TO ZACHĘCIC DO GRANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Obrazek

karpik  

 
Posty: 81
Dołączył(a): 5 lip 2018, o 21:21



Postprzez nieznajomy » 13 paź 2020, o 08:59

karpik napisał(a):
nieznajomy napisał(a):Skromne nagrody za logowanie i będzie super. Tylko bez kamyków, tm, okruchów . Mam nadzieję że admin poprze to co piszę. Bo nie chodzi tu aby dostawać nagrody dobre, lecz małe. Tak jak wcześniej pisałem. Gracze mogą być za ale nagrody powinny się zmienić :?

Gra umarła mało ludzi gra i tak jak pisałem na początku MA TO ZACHĘCIC DO GRANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Każda nowość przyciąga graczy a potem jakiś czas i tak znudzi taka prawda wypowiadają się młodzi .
Wiem ile popełniłem błędów w grze.Chcę od nowa zacząć wszystko.Zaufa mi ktoś?

nieznajomy  

 
Posty: 140
Dołączył(a): 25 maja 2018, o 05:33



Postprzez sivir » 15 paź 2020, o 17:59

Jak najbardziej ZA!
na nieznajomego (i wszystkie jego multi konta) nie zwracajcie uwagi to jedyna osoba w grze która jest przeciwna wszelkim zmianom

sivir  

 
Posty: 6
Dołączył(a): 21 mar 2020, o 14:36



Postprzez nieznajomy » 15 paź 2020, o 20:10

sivir napisał(a):Jak najbardziej ZA!
na nieznajomego (i wszystkie jego multi konta) nie zwracajcie uwagi to jedyna osoba w grze która jest przeciwna wszelkim zmianom

Tylko mi powiedz ile propozycji pisane przez graczy na forum weszło wżycie? :?
Wiem ile popełniłem błędów w grze.Chcę od nowa zacząć wszystko.Zaufa mi ktoś?

nieznajomy  

 
Posty: 140
Dołączył(a): 25 maja 2018, o 05:33



Postprzez sivir » 16 paź 2020, o 05:06

nieznajomy napisał(a):
sivir napisał(a):Jak najbardziej ZA!
na nieznajomego (i wszystkie jego multi konta) nie zwracajcie uwagi to jedyna osoba w grze która jest przeciwna wszelkim zmianom

Tylko mi powiedz ile propozycji pisane przez graczy na forum weszło wżycie? :?


To nie zmienia faktu że warto próbować a ty skoro jesteś takim pesymistą nie mieszaj wszystkiego z błotem z łaski swojej

sivir  

 
Posty: 6
Dołączył(a): 21 mar 2020, o 14:36



Postprzez kamilexonus » 24 mar 2021, o 12:55

Popieram, aczkolwiek jest zbyt dużo niektórych przedmiotów.

kamilexonus  

 
Posty: 7
Dołączył(a): 29 sty 2020, o 15:40



Postprzez amon-re » 8 kwi 2021, o 15:44

na nie.

Zadania u profesora są różne, dużo zależy od farta, ja tam wolę obecny układ.
choć faktycznie czasem zadanka bywają upierdliwe, to samo się tyczy wyzwań E4
ale jak dla mnie jest satysfakcja
لَا إِلٰهَ إِلَّا ٱلله

amon-re  

 
Posty: 371
Dołączył(a): 21 mar 2016, o 11:09
Lokalizacja: Szczecin


Poprzednia strona

Powrót do Propozycje do gry

cron