ceny minimalne na targu


Postprzez donmateo » 17 lip 2019, o 14:07

wybacz ale przez twoja składnię właściwie nie wiem o co Ci chodzi.Akurat ja nie przebijam bo gdybyś miał rozeznanie to byś zauważył ze ja nawet pokow do lig nie wystawiam wiec na co mi te jagody? A moje zdanie jest takie jak napisałem. Kończę swój udział w dyskusji.

donmateo  

 
Posty: 67
Dołączył(a): 23 sty 2015, o 10:13



Postprzez pawell » 17 lip 2019, o 22:50

pokemonek rozumiem o co Ci chodzi ale żeby to się udało trzeba by chyba wprowadzić ograniczenia,np.każdy mógł kupić tylko 20 spec jagód tygodniowo? ale czy to pomoże nie wiem :? :?

pawell  

 
Posty: 46
Dołączył(a): 12 kwi 2016, o 15:39



Postprzez pokemonek » 18 lip 2019, o 05:37

nie wiem z tym ograniczeniem ilości Pawlle byłoby ale skoro tak myślisz ok, dla mnie sporo za duże tak już wgl gracz by nie odczuł postępów, ja bym chociaż na próbę obczaił jednak bez tego, słuchaj no wtedy np chodzi mi o to że np gracz z 70lvlem ma takie same szanse że kupi 100 jagód od kogoś jak ja gdy się pojawią, na targu też zaczną się pojawiać jak dawniej w cenie 1 i poprostu o tym mowa, nie każdy jak zaczyna i nie wbija na czat ogarnia co i jak w sumie, a to byłoby pomocne nawet dla takich w przyszłości :), wtedy nie będzie że tylko hajsiaści by kupowali bo to nie jest prawda że z wysokim lvlem a szansa dla każdego na zakup równa, ci co rzucili teksty że ja to dla sb chciałbym nie, zwyczajnie ten temat jest dla równych szans, przyszłościowy bym ujął dla nowych i równy dla średnich i starych tu, marzę o rywalizacji na równych szansach, jak i sprzedawanie okruchów gracz na wyższym lvlu nie robi już tego tak by się wzbogacić wielce ostro czy przedmiotów ja jestem osobą która myśli nie będę wystawiał za bezcen ich bo chciałbym nie psuć ceny innym sprzedającym, raz coś kupią w dobrej a potem czeka ich dobry zarobek jak sami będą dropić, początkujący serio mają mega prostszy już start, ująłbym przeszło 3 razy łatwiejszy, nastały też czasy gdzie ciężej o pd by kupić od kogoś to graczą będzie jeszcze ciężej takim na 50-70 sb karmić poka, i to kierowane najbardziej dla takich osób jak coś dropną by się radowali że zarobią :) a no i dzięki temu mieli na te jagody by stawać się mocniejszym :D, kiedyś na takich zasadach gra kipiała od graczy, popsuło się to przez no różnice pewne odkąd milarderzy typu wiszą mi ceny wystawie za minimal ale podbije ceny jagód, lub ogólnie zachłanni na ten towar przejęli inicjatywę
Ostatnio edytowano 18 lip 2019, o 13:11 przez pokemonek, łącznie edytowano 3 razy

pokemonek  

 
Posty: 165
Dołączył(a): 4 cze 2016, o 08:36



Postprzez pokemonek » 18 lip 2019, o 07:34

wgl ci co czytają, rada, klujcie poki na sprzedarz jak macie swoje to wzięcie ma a klując pomagacie w tym że coś się łatwiej sprzeda innym ... TMy, przedmioty co któryś tam da takiemu :) po za tematem, co do nowszych co już by chcieli zacząć drogę kozak poka ale się nie ogarniają do końca co i jak służę bezpłatnymi podpowiedziami na temat ataków TM itp dla dobra poka niezależnie czy coś posiadam czy sprzedającego musielibyście poszukiwać

pokemonek  

 
Posty: 165
Dołączył(a): 4 cze 2016, o 08:36



Postprzez pokemonek » 19 lip 2019, o 09:51

a jakby tak dodać osiągnięcie ,,znalezione TM, okruchy, przedmioty dla poka, złapane shiny, mega przedmioty " w 1 ?
np na początek łatwo zacząć 5=nagoda 5 specek, 10=10, 15=15... dojdzie do czasu że no ktoś się naklika zanim znajdzie 100+ ... zawsze ociupinkę więcej dla graczy i nie jest wcale tak łatwo wykonać, no bo jakby działało na zasadzie łapania poków byłby przesadzony poziom trudności raczej, po 5 poprostu z osiąg na osiąg się zwiększająca nagroda lecz cięższe jej zdobycie byłoby git... i punktowane po 1 drop to drop

pokemonek  

 
Posty: 165
Dołączył(a): 4 cze 2016, o 08:36



Postprzez charmadel » 12 paź 2019, o 15:33

Jestem za i upuje temat

charmadel  

 
Posty: 110
Dołączył(a): 14 mar 2017, o 13:27


Poprzednia strona

Powrót do Propozycje do gry

cron